Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1-jén oltattam be magam, a...

1-jén oltattam be magam, a védettségi kártya mai napig nem jött meg. Kinél lehet reklamálni? Itt tartunk? Egy Plasztik kártyára heteket kell várni? Szánalmas….

Figyelt kérdés
Simán meg lehetne úgy oldani, hogy az orvosok beolt ad neked egy egyedi azonosítót. Az a szépen felballagsz okmányirodába. Ott az egyedi azonosító alapján pedig kiállítják neked a kártyát. Valamint ahova kell még föl viszik az adataidat. Pár óra alatt meglenne az igazolás. Komolyan ennyire telik? Már hogy telne többre? Ez mindent elárul: fidesz….
2021. máj. 10. 23:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan akkora csúsztatással postázzák ki, hogy mire megkapod már nagy eséllyel védett legyél. Ha 1-jén oltottak, akkor még nem feltétlenül vagy az.
2021. máj. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Még két hét se telt el, türelem.

Azt hiszem, oltás után 8 napon belül állítják ki a kártyát, hogy utána a posta meddig kotlik rajta, az változó. Nekem olyan 2 és fél hét után érkezett meg a kártyám.

(Szerintem pont, hogy jó lenne később küldeni, második oltás után 1-2 héttel.)

2021. máj. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Hát ha ez megnyugtat, engem is 1-én oltottak és még nem kaptam meg. Lehet csúszásban vannak. Ismrőseim ápr.30-án kaptak Pfizert, ők most hét elején kapták meg.
2021. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!