Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Astra Zeneca vs Pfizer?

Astra Zeneca vs Pfizer?

Figyelt kérdés

Miért ekézik ennyire az Astrat? Tényleg csak politika? Értem, hogy vérrögképződést okozhat, amit nem értek, hogy a pfizer és a moderna is. Ráadásul ugyanazt a fajtát. Elég hamar meg lehet találni angol nyelvű cikkeket erről. Magyarországon meg Európában úgy teszünk mintha azok után sose lett volna. Magyarul egyetlen cikket láttam, ahol utaltak rá, hogy előfordult Pfizer után is.

De ez mire jó? Egyrészt félrevezető. Másrészt felelős leves félelmet keltenek, mivel ezek az esetek annyira ritkák, hogy arra nagyobb esélyed van, hogy egy mezei vérrögöt kapj nem ezt a fajtát amit összefüggésbe hoztak. Persze tudom most mindenki akinél vérrögöt képződik és be van oltva az oltasra fogja fogni, de miért csinál úgy a fel világ mintha a többi oltas után nem lennének ilyen esetek? Vagy a többi oltás netán egyenesen megszüntette a vérrögöket?


Mi az ok a háttérben? Csak a politika?


2021. máj. 13. 13:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ha az Astraban nem bízol a Szputnyikban miért? Ugyanaz a kettő gyakorlatilag, a hordozó más. Más kérdés hogy a Szputyirol nyilván hazudnak barmit, hiteles vizsgálat sose lesz. Pfizernel mostanában a szívizomgyulladast mondogatják. Egyre inkább azt gondolom, pont tökmindegy kb 🤷🏼‍♀️
2021. jún. 6. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!