Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől nőttek meg a melleim...

BalinNagy18 kérdése:

Mitől nőttek meg a melleim ilyen nagyra? 18F

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje csak növekednek és nem tudom mi lehet az oka. Az tudom hogy dagi vagyok de sztem nem kéne ekkorának lennie. Van vki akinek volt vagy most is ilyen?

Válaszokat elore is köszönöm


18F 170cm 110kg


Képek:

[link]


[link]


[link]


[link]



2021. máj. 15. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ha meghíztál, akkor attól lehet ez. Ha lefogysu vissza fog menni, meglátod.
2021. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hízni normál esetben ennyire mellre szinte lehetetlen. Hormonális problémára gondolok. Menj el a háziorvosodhoz, tovább fog irányítani a megfelelő orvoshoz, ha kell.
2021. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik haveromnak is voltak ilyen problémái és amikor lefogyott lógott neki a bőr, igaz nem is edzett mellé. Lehet hogy több helyre nem fér már zsír és akkor odakezdett "raktározódni" a dolog. Ha szeretnél lefogyni, én sok sikert és kitartást kívánok :)
2021. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik link sem működik
2021. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyik link sem működik. De így látatlanban. Genetikai alapon dől el kinek hova raktározódik a zsír inkább. Van hogy a férfiaknál is sok zsír megy a mellre.

Azonban ginekomasztiáról is lehet szó. Keress fel orvost vele.

2021. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!