Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » AstraZeneca második oltás...

AstraZeneca második oltás időpont módosítás hol/hogyan ?

Figyelt kérdés

Mit tehetek, ha nem jó a második oltás időpontja , mert 12 hétre július végére adták ?

Inkább tapasztalat, ha van már valakinek ilyen érdekelne, mert a 1818 vagy a híres/hírhedt astra@bfkh.gov.hu már elhajtott.

Nem háziorvosnál, hanem korházi oltóponton kaptam az elsőt, ezért inkompetens a háziorvos.



2021. máj. 19. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívtam a megadott oltópontot és ott adtak egy másik tel, ahol egy emailt kellett írnom az IT-nak és töröltek. Még az nap kaptam választ és töröltek is. Sajna egész nap telefonálgattam, mire sikerült.
2021. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem jó az oltás időpontja? Az astrazeneca második oltását 12 hétre adják.
2021. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet 4 8 hétre is kérni csak szólni kell hozzá cecília mondta

Müller Cecília az AstraZeneca-oltóanyag ügyében azt mondta:


„Lehetővé tesszük, hogy hamarabb, ne csak 3 hónap különbséggel vegyék fel ezt az oltóanyagot az ezt igénylők, de ezt az igényt az oltóponton kell jelezni!”

2021. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akik nemrég kaptak AstraZenecát, alapból az első oltás utáni 6.-7. hétre dátumozva kapják a másodikat. Én május 3-án kaptam az elsőt és június 18-ára írták ki a másodikat.
2021. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!