Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beadatnátok a Johnson&Johnson...

Beadatnátok a Johnson&Johnson vakcinát?

Figyelt kérdés

Azért gondolkozom ezen, mert ezt csak egyszer kell beadatni, ezért talán kevesebb az esélye hogy súlyos mellékhatások lesznek.

24 éves vagyok, teljesen egészséges, a koronavírustól nem félek, a vakcina hosszútávú mellékhatásaitól annál inkább. Csak a kártya miatt gondolkozom, hogy beadassam magamnak. Nem esett jól a közelmúltban, hogy nem tudtam programokra menni családdal/barátokkal (legtöbben kaptak oltást).

Az is megfordult a fejemben, hogy külföldre költözök, amíg ez a védettségi kártya van itthon. Online dolgozom, de még nem tudom mennyi kedvem van egyedül menni.



2021. máj. 22. 00:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Igen
2021. máj. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Az hulyeseg, hogy csak azert, mert egyszer kell beadatni, kevesebb az eselye a szovodmenyeknek :DD

A kartya miatt kulfoldre koltoznel, de az nem zavar, ahogy a kedves kormanyunk pusztitja az orszagot? Csak a kartya zavar, igaz? :D

Bocsi, csak ezt mar annyi embertol hallottam es kivagyok rajtuk. Egy szaros oltason meg kartyan paradeznak, de az meg nem problema nekik, hogy mi megy itt valojaban.

2021. máj. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2-es Igen, lehet hülyeség, nem nagyon néztem még utána a dolgoknak.

De zavar, nem szavaztam erre a kormányra (se ellenzékre), de most mit tudok tenni? Legfeljebb azt hogy egy ideig a külföldre költözéssel nem veszek részt ebben a rendszerben.

2021. máj. 22. 00:55
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2021. máj. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Semmi bajod nem lesz egyik vakcinától sem, de ha ezt megnyugtatóbb opciónak találod, akkor adasd be a J&J-t. Sokkal jobb az is, mintha egyáltalán nem lennél beoltva.
2021. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Ez az utolsó, amit beadatnék.
2021. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Beadattam volna, ha felkínálták volna.
2021. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szerdán fogom pont azt megkapni. Hát..nem szárnyalok a boldogságtól..xd
2021. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
nem. mégcsak most kísérletetezik ki német kutatók, hogy hogyan lehet elkerülni az esetleges vérrögképződést amit valakiknél okoz. egyikben sem bízok. Valahol olvastam, hogy emberkísérletek ezek az oltások.
2021. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ismerősöm megkapta záróráig piált utánna a kocsmában. Fájt is a feje másnap, meg rázta a hideg.
2021. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!