Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beadatnátok a Johnson&Johnson...

Beadatnátok a Johnson&Johnson vakcinát?

Figyelt kérdés

Azért gondolkozom ezen, mert ezt csak egyszer kell beadatni, ezért talán kevesebb az esélye hogy súlyos mellékhatások lesznek.

24 éves vagyok, teljesen egészséges, a koronavírustól nem félek, a vakcina hosszútávú mellékhatásaitól annál inkább. Csak a kártya miatt gondolkozom, hogy beadassam magamnak. Nem esett jól a közelmúltban, hogy nem tudtam programokra menni családdal/barátokkal (legtöbben kaptak oltást).

Az is megfordult a fejemben, hogy külföldre költözök, amíg ez a védettségi kártya van itthon. Online dolgozom, de még nem tudom mennyi kedvem van egyedül menni.



2021. máj. 22. 00:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

2#


"A kartya miatt kulfoldre koltoznel, de az nem zavar, ahogy a kedves kormanyunk pusztitja az orszagot? Csak a kartya zavar, igaz? :D"


Nem értem mi ebben a probléma, ha ez érdekli a kérdezőt akkor ez van

2021. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább nézetnék egy antitestet a helyedben, ha a kártya a cél. Hátha. A magam helyében is azt teszem, bár nem sok esélyt látok, hogy + lesz, de próba cseresznye.
2021. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%
J&J gyártja. Engem már ettől kiráz a hideg.
2021. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
Kedves kérdező, a vírusnak is lehetnek hosszabb távú hatásai. Azoktól nem félsz?
2021. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Unokaöcsém azt kapta, 1 napig ki se bírt szállni az àgyból annyira földhöz vágta. Másnapra semmi és azóta se. Én nem adatnàm be, valaki igen. Valamennyit biztos hat.
2021. jún. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!