Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltási igazolvány nélkül...

Oltási igazolvány nélkül fogorvoshoz sem mehetek?

Figyelt kérdés
Csak hogy jól látom-e a dolgot, azért kérdezem. A fogkő miatt begyulladt az ínyem, szeretnék elmenni fogorvoshoz, SZTK-ba. Kell ehhez igazolvány vagy sem? Mert már nem tudom követni Orbán bácsi eszement "törvényeit".

2021. máj. 24. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell igazolvány.
2021. máj. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

Fogászaton ugye nem viselhetsz maszkot, mert pont azt takarja, ami kezelendő.

Így én vagy teszt, vagy oltási igazolvány nélkül (amit viszont Magyarországon - minden logikával totálisan ellentmondva - már egy oltásra is megkapsz) nem kezelnélek (kivéve esetleg ügyeleten... ott meg valami veszélyességi pótlékot kérnék...pont emiatt)

2021. máj. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gyökerek miatt van ilyen döntés mint te kettes. Akkor mi a sz.rnak fizetek tbt? Akkor töröljék el ennek a fizetését
2021. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem kellett, és továbbra sem kell védettségi igazolvány/negatív PCR teszt a fogorvoshoz.
2021. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves kettes, akkor minek fizessem a TB-t, ha nem vehetem igénybe?:)


A 3.hozzászólóval pedig teljesen egyetértek.

Akkor felhívom az SZTK-t, köszönöm a segítséget!

2021. máj. 24. 08:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm kérdező! 3as voltam. Amint ezt bevezetnék elmennék feketén dolgozni és egy fillér TB-t sem fizetnék. Azért mindennek van egy határa! De itt kissé túlmentek ezen
2021. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A fogorvosok eddig is dolgoztak, legalábbis a legtöbb, én a "hullámok" alatt voltam többször is. Nagy részük már rég beoltatta magát, nem varhatnak el semmiféle megkülönböztető igazolást a páciensektől, mert ez egészségügyi ellátás, fizetjük érte a tb-t.
2021. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!