Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valóban ennyire gáz a Pfizer?

Valóban ennyire gáz a Pfizer?

Figyelt kérdés
Idáig azt lehetett hallani mindenhonnan hogy talán a legjobb. Most fordult a kocka és sok negatívat látni vele kapcsolatban. Tényleg bajos vagy inkább azért van, mert sokan kizárólag ezzel akarják oltatni magukat a többi oltóanyag meg ott porosodik, mert a kutyának sem kell?
2021. máj. 25. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Én nem hallottam rosszakat róla, szerintem az sincs véletlenül, hogy a Pfizert adják a gyerekeknek is.
2021. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Gáz? Mindig az van, ami éppen pörög. Ha az terjed, hogy jó, akkor az van benn a köztudatban, ha az terjed hogy rossz, akkor az. Szerintem a Pfizerrel semmi gond nincsen, mint ahogy a többi vakcinával sincs semmi gond. Komoly szakemberek dolgoztak/nak rajta komoly körülmények között.
2021. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Csak egymást pocskondiázzák a gyógyszer cégek
2021. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi pár napban az 1.oltások kb 80-90%-a már Pfizer lehet, ezért.

Kínai nem megy, Astra sem, Szputnyik erősen fogy, a másik 2-ből meg sosem volt sok.

2021. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a kockaja fordult? Egyetlen egy rossz sem, ellenben egyre tobb jo szol mellette. Az indiai mutacio elleni vedelemmel kapcsolatban is. Ja, hogy magyar media? Az a helyzet, hogy ennyi szemetet egy civilizalt orszag mediajaban sem irnak le.
2021. máj. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Apám húga stroke-ot kapott tőle. Miután megkapta a 2. oltást, rá 2 napra stroke-ot kapott, egészséges (volt eddig), 45 éves nő. Van olyan fiatal ismerősöm, akit trombózisgyanúval vizsgálnak, az egész testén véraláfutások jelentek meg az oltás után. 25 éves nő. Mindketten Pfizert kaptak.
2021. máj. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastad a 2004-es cikket? 430 millió dolcsira büntették a céget hamis gyógyszerreklámért.
2021. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Pfizert kaptam és semmi mellékhatàs nem volt egyik oltàsnàl sem.

Akiket ismerek és szintén ezt kaptàk,enyhe karfàjàson kívül nem panaszkodtak komolyabb tünetekre.

Nem "gàz" egyàtalàn.

2021. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!