Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » AstraZeneca második oltás....

AstraZeneca második oltás. Mikor is?

Figyelt kérdés

Március 12-én kaptam meg az első oltást, és akkor kaptam egy időpontot, de csak egy dátum van megadva. Június 4-én esedékes a második oltás, de azt nem közölték, hogy hány órára menjek. Ugyanoda kell mennem ugyanúgy 10 órára, ahogy az első oltásra mentem? Vagy várjam megint az sms-t? Márciusban sms-ben kaptam meg az oltópont helyét és az oltás időpontját.

A másik, hogy elvileg én kérhetek időpontot, de hol és hogy? Az EESZT oldalán nem tudok, az oltóponton nem adtak elérhetőséget. Pedig jól lenne időpontot kérni, mert dolgozom, és amúgy is káosz lesz a jövő hetem. Sajnos nem a háziorvosom adta be, hanem 40 km-re kellett elmennem, amit szintén nem értek, mert pár napra rá már a háziorvos is oltott AstraZeneca-val. Tőle legalább tudnék időpontot kérni.


2021. máj. 30. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ugyanakkor kell menni amikor legelőször mentél vagy is 10re. És ugyanoda.
2021. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy dátum van megadva, akkor szerintem mindegy, hogy hány órakor mész.
2021. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És honnan tudom, hogy biztos működik még az az oltópont, és biztos van vakcina? Azért eltelt 3 hónap majdnem, és ki tudja, hogy ebben a káoszban mi változott azóta.
2021. máj. 30. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanoda kell menned, amikor akarsz (Nekem is csak dátum szerepel a papíromon, időpont nem, direkt rákérdeztem.)
2021. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És az oltás napját hogy tudnám egy nappal korábbra tetetni?
2021. máj. 30. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahol biztos fent van az oltópont elérhetősége, nekem az oltási időpont visszaigazolása után kapott email-ben is benne van.
2021. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 30. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!