Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegségem lehet hogy véletlen...

Betegségem lehet hogy véletlenül bele nyúltam a macska kakijába?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 08:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Én már sokszor bele nyúltam sajnos . Semmi bajom nem lett
15 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem értél a szadhoz, orrodba nem nyultal vele, nem volt sebes a kezed, nyilt sebbel nem érintkezet akkor nemhinném. moss alaposan kezet és kész
2021. jún. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Kezet mostál, nem? Miről beszélsz??? Istenem ...
2021. jún. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

A macskaszarban bőrön keresztül felszívódó vírusok vannak. Amiből parányi kukacok fejlődnek és ellepik a véráramodat. 3 napon belül infarktust okoznak. De ennyi nem elég, a kukacok a következő 12 órában továbbfejlődnek és szörnyű kínok közt mégegyszer megölnek.

Miután 2-szer megöltek, elfogyasztják a húsodat, ami szintén óriási fájdalmakkal jár.

2021. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
3-4 troll ne foglalkozz velük. Azokban az esetekben amit az 1. mondott esetleg lehet belőle bajod(akkor sem 100% de az esély meg van) amúgy nem valószínű. Nyilván ne használd a macskakakit kéz krémnek azért, de ha egyszer-egyszer véletlenül előfordul még nem kell temetni magad
2021. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-4 nem troll, egyszerűen kiröhögi az ostobát.
2021. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan.
2021. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm első, és 5. Válaszoló.

Nekem egy védő nő mondta fél évvel ezelőtt hogy ne takarítsak macska almot mert a macska kaki betegséget hordoz és a babának baja lehet ha terhes leszek. (Nem, még nem vagyok terhes.


Véletlen,bele nyúltam és érdekelt miket lehet elkapni ilyenkor,mikor még nem vagyok terhes.


Mivel a többi hozzászoló erről semmit nem tud( első és 5. Kivételével) nem tudom minek is ír ide.. azok véleményét várom akik tudnak erről valamit azért van így kiírva a kérdés.


Köszönöm 1 és és 5 os <3

2021. jún. 15. 13:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon tehetetlen lehetsz, ha azt lesed, mibe kotsz bele. Szornyu eleted lehet. Sajnallak. Sajnos nem szórakoztatlak tovabb, nem reagalok többet neked, csak szólok, hogy ne várd, keress mast. Szia!
2021. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

“... és a babának baja lehet ha terhes leszek. ....”


Csak épp nem ezt kérdezted. De ne zavarjon, itt mi gondolatolvasók vagyunk.


Látom az önérzeteskedés azért megy, csak a logikus gondolkodás és egy kérdés megfogalmazása nem.

2021. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, toxoplazmózisnak nevezik azt a betegséget, amit várandósan nem szerencsés elkapni. (Neked nem lesz/lenne tőle bajod, a babának igen). De ha előtte átesel rajta, akkor várandósan már nem kaphatod el, immunis leszel ellene. Vérből ki lehet szűrni, hogy fertőződtél-e már, vagy sem.

A védőnőd ostoba, ha ezzel riogat, éppenhogy az lenne a jó, ha "megfertőződnél."

2021. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!