Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elszeretnék kezdeni edzeni,...

Elszeretnék kezdeni edzeni, de hónapok óta nincs étvágyam és alig eszek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor utóljára mértem magam (tegnapelőtt azt hiszem), akkor 75,9 kg voltam. November környékén 93 voltam (196 centivel) és azóta csak fogyok. Egyszerűen nincs kedvem enni, amikor meglátom, hogy könnyebb vagyok, akkor akármennyire is furcsán hangzik, valamiért mindig boldog leszek. Az is lehetséges, hogy szokássá tettem azt, hogy nem eszek vagy fogalmam sincs, de egyszerűen rosszul érzem magam, ha rendesen eszek. Nem tudom megmondani, hogy mennyi kalóriát eszek naponta, nem igazán számolom, de enni is össze-vissza szoktam, néhány nap többet, néhány nap kevesebbet. Semmi izom nincs rajtam, rossz a tartásom, szóval tényleg elég fontos lenne, hogy elkezdjek edzeni, de egyszerűen nem bírom magam rávenni, hogy egyek. Talán fontos megemlíteni, hogy november óta a személyiségemben is óriási változások mentek keresztül, december a hangulatom szempontjából különösen nehéz volt, de február óta nincs igazán rossz hangulatom azon kívül, hogy sokszor iszonyatosan unatkozok és alig bírom magam rávenni, hogy bármit is csináljak.

2021. jún. 19. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok ez a fogyás, és az étvágytalanság sem jó! Egy nagy labort nézess a háziorvosoddal, meg szedj valami étvágynövelőt!
2021. jún. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Vannak étvágynövelők , amik NEM dopping csak sima gyógyszer .

Valamivel többet fogsz majd enni .

2021. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
52%

Rossz a tartásod : tartás egyenesítő pánt , keress rá interneten

Evés : étvágy növelő

Tartás , edzés : úszás

2021. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
kezdj el edzeni, hátha attól lesz étvágyd. ha nem, akor menj orvoshoz
2021. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali séta, utána tartalmas és ízletes reggeli, minél változatosabban, nyugodtan lehet sok is, hízni nem valószínű, hogy fogsz tőle. Aztán már csak következetesen ragaszkodni az edzéstervhez és örömmel eszegetni a célzott finomságokat.
2021. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!