Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez valamilyen fóbia lenne?

Ez valamilyen fóbia lenne?

Figyelt kérdés
[link] ettől a giftől libabőrös leszek amikor megjelennek a fején azok a kis dudorok egyszerűen vlmi ért kiraz a hideg tőle és még undorítónak is találom. Ez valamilyen fóbia lenne?

2021. jún. 30. 05:48
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy hülyeséget írok, de tripofóbia talán?
2021. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Pedig ez cuki^_^
2021. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grimfox ***** válasza:
100%

Nekem is valami hasonló jutott eszembe, mint a tripofóbia, de az nem inkább lyukacsos felszínekkel kapcsolatos?

Szerintem mondjuk nem fóbia még, inkább csak averzió, valami miatt taszítónak találod. Lehet hogy egy rossz emlék miatt, ami tudattalanul elraktározódott. Akár egy kiskorodban látott ijesztő film is okozhat ilyen viszolygást.

Szerintem a mentális egészség kategóriában jobban meg tudják mondani, hogy ez fóbia e, vagy valami enyhébb viszolygás, esetleg természetes reakció.

2021. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen a giff cuki de amikor azokat dudrok megjelennek a fején akkor uhhh a hideg is ráz!🥶🥶
2021. jún. 30. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!