Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szüntessem meg a falás...

Hogy szüntessem meg a falás rohamaimat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 1. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Pszichológussal. Arra való.
2021. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne legyen otthon túl sok kaja. Komolyan mondom. Én még koplalni is jól tudok, de ha csokit, kekszet találtam, azt mind befaltam. Már nem veszek ilyesmit, családtagoknak is megtiltottam. Van, h rámjön, h úgy ennék vmit, de nincs csak uborka meg paradicsom. Azt meg hagyjuk. Aztán elmúlik a vágy is.
2021. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2/hiába hányok újra kezdődik az egész másnap. a többieknek köszönöm szépen
2021. júl. 1. 09:42
 4/15 anonim ***** válasza:
De ha alapjaraton hanyni utalsz, de ennek ellenere buntetesbol okadni fogsz minden rohamod utan, szerintem hamar megfogod unni a zabalast! 🤭
2021. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kifejezetten szeretek hányni
2021. júl. 1. 09:47
 6/15 anonim ***** válasza:
igyál vizet és nem fér beléd a kaja
2021. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Anyukád tudja? Ez súlyos betegség! Orvosi-pszichológusi kezelést igényel. Feltétlenül mondd el a szüleidnek és menjetek el a pszichiátriai szakrendelésre.
2021. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ohm! Az maas! Akkor viszont nincs mas megoldas, mint hogy ha radjon a roham lehuzod az eppen aktualis nuhanemuket a valagadrol es, az anusz rozsad ala helyezed a tenyered, amelybe ezutan hatarozott hasi nyomas kereteben, elhelyezed a szekleted!Majd mint egy szorgos kis mokus behabzsolod azt!
2021. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8/ennyire nagy dolog a falási roham?
2021. júl. 1. 09:54
 10/15 anonim ***** válasza:
Falásroham és hánytatás: ez a bulimia. Tápanyaghiányban is fogsz szenvedni, mert minden kijön belőled, és teljesen tropára megy a nyelőcsöved a gyomorsavtól, ami nem oda való, és a fogazatod is szétroncsolódik. Pszichés problémád van, gondolom, családi eredetű, ezt mindenképp rendezni kell. Magától nem múlik el. Feltétlenül szólj anyukádnak.
2021. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!