Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szüntessem meg a falás...

Hogy szüntessem meg a falás rohamaimat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 1. 09:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
egyedül is biztos megy, nem fogom emiatt édesanyám zaklatni hogy agyturkászhoz vigyen
2021. júl. 1. 10:15
 12/15 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2021. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
elnézést hogyha tiszteletlen voltam, van bármi ötlet hogy hogy hagyjam abba egyedül?
2021. júl. 1. 10:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Egymillió százalék, konkrét TÉNY, hogy egészen biztos, hogy nem megy egyedül!!!! Rendkívül nagy veszélyben vagy! Ne várd meg, amíg még rosszabb lesz és kórházban kötsz ki károsodott szervekkel, mert ha nem mész orvoshoz, mindenképpen idejutsz! "Édesanyám zaklatni" - ez egy baromság! A szülő azért van, hogy segítse a gyerekét, és mellesleg jogilag is kötelezett erre! "Agyturkász" senki nem turkál az agyadban, az maximum az agysebész, a pszichológus beszélgetésekkel feltárja a családi hátteret, megerősíti a nemlétező önbizalmadat, és ha szükséges, a pszichiáter szakorvos szorongásoldó tablettákat ír. Az agyadban senki nem turkál, és senki nem árt neked, pillanatnyilag magadnak ártasz, de súlyosan!
2021. júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, menni fog egyedül,miután már olyan fájdalmaid lesznek, hogy EZ térít észhez.


4 évig voltam benne, az sem érdekelt, mikor vérzett a gyomrom már, meg a nyelőcsövem, és az sem, hogy lefogytam 20 kg-t.

Aztán miután már nyilallt a hasam, de mintha késsel ölnének, plusz 0-24 hányingerem volt és random vért hánytam, és haldokoltam szó szerint, na, akkor mondtam azt hogy oké, elég volt.


Nekem is úgy indult, hogy jaj, ez tök jó, fogyok vele, meg jóérzés, és amúgy is, bármikor abbahagyhatom. Hát a francokat.

2021. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!