Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Genetikai selejt lennék?

Genetikai selejt lennék?

Figyelt kérdés

Mellbimbó olyan mint egy nőé (azt mondják pubertásban nem veszélyes (voltunk doginál is), de zavaró), kettő fogam ránőtt a msáik fogamra (megyek dokihoz), fitymaszűkületem van és még kicsi is (a szükűeletet kezeltetjük), és van egy bazi nagy undórító anyajegyem. Tudom, ezek "kisebb problémák", meg nem tehetek róla, de alapból én probálkozok minden dologgal és elérni céljaim. Ezek sikerülnel. Meg nem sajnáltatást szeretnék. Csak az a kérdésem hogy GENETIKALILAG hogy lehetek ekkora selejt?

Alap életemmel olyan nagy problmák nincsenek, csak kisebb nagyobbak.



2021. júl. 2. 20:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Mégegyszer kiemelem, nem sajnáltatást szeretnék. Meg annyi hogy sport ügyileg, és agyilag nem vagyok selejt.
2021. júl. 2. 20:27
 2/4 anonim ***** válasza:
A mellbimbón kívül igazából mindegyik kezelhető. Nekem ilyen problémáim nincsenek, cserébe szarok az ízületeim. Gondolja bele ez sem jobb ám.
2021. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es tudom, és nem is a pénz, csak hát nem szeretnék ide oda járni dokikhoz (de ha muszáj akk muszáj). Amúgy nem tudom izület gyógyulhat-e, de jobbulástt.
2021. júl. 2. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ízületem ami ne ropogna, időnként be is csípődik a gerincem, a nyakam nagyon hamar huzatot kap vagy mi, teljesen véletlenszerűen bármikor beállhat. Szedek időszakosan ízületvédőt, de most mi jobb, kis farokkal, görbe fogakkal sétálni, vagy lehet meg se bírsz mozdulni idősebb korodban.
2021. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!