Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tapintasra es simításra...

Tapintasra es simításra erzekenyen fajdalmasan reagal a bőröm, mintha legett volna, de ennek jele nincs, mitol van ez?

Figyelt kérdés
A tenyerem oldalanal es a karom kulo olalanal fajdalmat erzek a boromon ha hozzaerek, de ezen a 2 helyen csak. De ez a fajdalom olyan mint mikor leegek csak enyhébb, kicsit fáj, de a boromon semmi nem látszik, mitől van ez?

2021. júl. 3. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem pl akkor volt ilyen, és először fogalmam nem volt róla hogy attól, amikor nagyon sok krumplit pucoltam meg , és a kezem letámasztottam a lábamra és kisúrlódott. Nyoma nem nagyon volt,csak pirosság és érzékenység.

Ha nem ilyesmi, akkor is biztosan valami kontaktos irritáció lehet, gondolj vissza arra, hova támaszkodtál le vagy hasonló.

2021. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!