Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nincs még vége a koronav...

Miért nincs még vége a koronavírus őrültségnek?

Figyelt kérdés
Szinte biztos voltam benne hogy amikor leoltják az embereket akkor viszlát koronavírus járvány. Most viszont hogy amikor ilyen magas a beoltottság csak azt hallom hogy ennyi rengeteg fertőzött a Brit szigeteken, Izraelben, negyedik hullám Amerikában. Holott ezekben az országokban a lehető legmagasabb a beoltottság. Fura... És akik már oltva vannak azoknak már harmadik, negyedik oltást emlegetnek. Szerintem ez a sok oltás nem tesz jót a szervezetnek. Én nagyon nem így képzeltem ezt el, azt hittem hogy ha felveszik az emberek az oltást egyszer akkor vége lesz.

2021. júl. 19. 10:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
78%

18


Ha az orvosod ezt javasolta, hallgass rá persze. Ki másban bízna az ember. Biztos nem a gyakori kérdések szakértő virológusaiban...🤭

2021. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván.
2021. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
78%

"Szinte biztos voltam benne hogy amikor leoltják az embereket akkor viszlát koronavírus járvány."

Na, ezért nem kéne biológiatudás nélkül "észt" osztani. Nem fogom elmagyarázni, úgysem értenéd meg.


"Talán ha nem lennétek olyan lusták hogy bemenjetek oltani, nem egy nehéz feladat..."

És mondd, tavaly nyáron mennyire nehéz lett volna mindenkinek otthon maradni a s..ggén ahelyett, hogy Olaszországba, meg Horvátországba bóklászott volna?

És mondd, mennyire lett volna nehéz azt a rohadt maszkot felvenni, amikor még csak gyerekcipőben járt a járvány? Rohadt nagy álszentség és provokáció az oltatlanokat szidni azután, hogy 99% magasról tojt a védekezésre.

Ja, és nem, nem fogom beadatni. Nem azért, mert oltásellenes lennék, de tudod, mindennek lehetnek mellkhatásai. Mérlegelni kell. Azt is, hogy az sem nyújt 100%-os védelmet. Én védekezek. Van egy hatékony KN-95 maszkom, ami mellett egyszer sem kaptam el a fertőzést, míg a közvetlen munkatársaim közül hárman is. hasonló szintű védelmet nyújt, mint az oltás. Sőt, a Szputnyiknál, meg a Sinopharmnál még hatékonyabb is.

Tudod, csak pár elviselhető óvintézkedést kellett volna betartani tavaly ilyenkor, és most sehol nem lenne ez a vírus. Előbb nézz magadba, mielőtt elkezded hányni a híg fekáliát a szádból!

2021. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!