Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj, hogy a barátsá...

Mi lehet a baj, hogy a barátságunk nem olyan mint régen? Lehet még olyan mint régen?

Figyelt kérdés
1 éve én és a barátom nagyon jobba voltunk szinte elválaszthatatlanok, de sajnos ez mára megváltozott, alig keres ha én nem írnék rá szerintem nem is beszélnénk találkozni is alig találkozunk. Ez szerintetek miért lehet? Mi változott meg ennyire? Egy éve még minden nap beszéltünk fent voltunk reggel 4-5-6-ig írtunk, hívtuk egymást minden happy volt, csak jöttek a veszekedések az én hibámból sajnos volt úgy, hogy a veszekedések majdnem minden napos volt. És aztán elmondta, hogy már nem én vagyok a legjobb barátja tudom gyerekes, de nagyon rosszul esett utána roszabbodot a helyzet. Volt úgy, hogy szembe fordult velem a sima harerjait védte nem éngem és ez is nagyon rosszul esett... Egyszer az egyik haverja bele kötött, de én rá szóltam a haverjára, hogy állítson magán erre még nekem ált a barátom akit védtem, hogy én minek szólok bele és még azt a gyereket kezte védeni na ez nagyon ki verte nálam a biztosítékot... Voltak olyan napok mihint be értem az osztály terembe egyből nekem ált belém kötött ami szintén nem esett jól mert én sose tudtam rá igazán haragudni.. Na, de nagyon csúnyán össze vesztünk az osztályba aztán haza mentünk messengeren fojtattuk tovább le tilttottuk egymást.. Kb1,5-2 hónap telt el menni kellet tabló fotózásra én megmondom az őszintét vártam is, hogy újra lássam mert be jött ez a covid és pont mikor össze vesztünk a suliba akkor zártak be a sulit úgyhogy utána nem is találkoztunk és ez volt az első találkozásunk azóta és vártam, de féltem is... Na eljött a nap ott volt ő is nem szóltunk egymáshoz távolról és közelről figyeltük egymást mert oda jött a haveromhoz akivel egész végig beszéltem oda jött hozzá köszöni egy kicsit beszélni... És a fotózás után 2-3 re rá ír a barátomra, hogy találkozni akar velünk hát félve, de bele mentem mert hiányzott... Eljött a nap találkoztunk hát én nem fogtam vele kezet meg semmi hozzá se szóltam hiába nyújtotta a kezét belül még haragudtam rá igen én ilyen nagyon harag tartó típus vagyok és nagyon boszú álló.. Hát elmentünk a parkba ott le ült mellém, de én fell álltam mellőle inkább oda mentem a haveromhoz, de a barátom mondta ne haragudjak már rá még mindig mert ő már el felejtette és ha le ül mellém ne áljak fell... Hát jó le ültem le ült mellém... Kérdezgetett, hogy vagyok stb,de én nem nagyon válaszoltam na a vége felé normális voltam vele és mikro jött a búcsúzás akkor nyújtotta a kezét, de én még nem xD kérdezte, hogy fell oldom-e mondtam neki nem tudom meglátom, de fell oldottam elkeztünk beszélgetni néha találkozni, de az már nem olyan volt mint régen...azota eltelt vagy 3-4 Hónap alitolag újra én vagyok a legjobb barátja, de ez már nem nagyon érdekel mint régebben, de sajnos még mindig nem ugyan olyan jó a kapcsolatunk mint régen volt... Sőt van úgy azt érzem, hogy én nem vagyok neki fontos van úgy 2-3 nap elteltével ír.. Én azért nem írok neki mert félek, hogy megún azt fogja hinni zaklatom stb... És ez így nagyon rossz, hogy alig beszélünk és találkozunk kb heti egyszer találkozunk.. Régebben minden nap találkoztunk és ő kért, hogy találkozunk most nekem kell néha neki könyörögjek, hogy találkozunk, de akkor se mindig talizunk az esetek 99%-ban azt írja Lehet.. De legtöbbször találkozunk...mikor néha ő rám ír, hogy talizunk és ha én írom azt neki, hogy lehet akkor azt hiszi haragszok rá és még néha ideges ha azt írom neki, hogy lehet mint ő szokta csak én nem leszek ideges mert megszoktam úgyhogy nem értem, de azóta még nem volt kis össze szólalás se, semmi bárcsak minden úgy lenne mint régen..

2021. júl. 20. 04:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!