Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet még olyan jó a barátságu...

Lehet még olyan jó a barátságunk, mint amilyen régen volt?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek kb. 3 hónapja van pasija. Azóta teljesen más lett minden, elhanyagol, alig beszélünk, nem foglalkozik velem egyáltalán, de ha esetleg valami problémája van akkor elvárja, hogy segítsek neki megoldani, annak ellenére, hogy őt egyáltalán nem érdekli ha nekem van valami problémám. 3 hónap után először tegnap mentünk el együtt kicsit szétnézni a városba. Azalatt a 2 óra alatt is a barátjával beszélt telefonon, 2 óra után pedig ment hozzá, tehát igazán "jól" éreztem magam mondhatom. Én megértem, hogy szerelmes és lényegében még csak most kezdtek el járni, de ez már egy kicsit sok nekem. Hogyan mondhatnám el neki, hogy mi a baj anélkül, hogy megsérteném?

2016. márc. 18. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond el, hogy te nagyon vártad, a találkozótokat, mert régen került rá sor. De meglehetősen rosszul esett, hogy végig a telefonon lógott. Szeretnél vele közös időt tölteni, de akkor az minőségi legyen.
2016. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha újra szingli lesz akkor lesz minden olyan mint régen.

Hiszen míg ott a párja,ő lesz az első,a legfontosabb.

Így nehezebben fogsz bele férni az idejében. Vannak akik párkapcsolat mellett is tök jól tudják tartani a barátaikkal a kapcsolatot és vannak akiknek meg csak a párjuk létezik majd fél év-1 év után rájönnek milyen egyedül vannak,barátok elkoptak stb stb. Ez húgomnál végig játszódott és a vállamon sír,hogy míg a pasija elmegy haverokkal minden hétvégén,addig ő egyedül van itthon és unatkozik,barátnői elkoptak,nem foglalkozott velük!!



Ha az igazságon megsértődik nem is igaz barát.


Meg mondod,hogy alig vártad a találkozót,de mégsem érezted jól magad,mert végig nyomkodta a telefonját.


Legközelebb örülnél,ha rád figyelne ha már keveset tudtok találkozni.


Meg úgy lényegében elmondhatod amit érzel,hogy hiányzik,meg kicsit tölthetnétek több időt együtt stb stb.

2016. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!