Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki beoltatta magát az ugyanúg...

Aki beoltatta magát az ugyanúgy hordozhatja a vírust, mint aki nincs beoltva ugye?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert ugye én nem oltattam be magam, nem is fogom,

Viszont folyamatosan kapom a negativ5, rosszindulatú megjegyzéseket, olyan emberektől, akik beoltatták magukat.

Kaptam olyat, hogy miattam, illetve a magam -fajták miatt lesz 4.hullám,

Meghogy veszélyeztetem mások életét, egészségét..


Én egészen eddig úgy tudtam, gondoltam, hogy az , hogy nem oltattam be magam, egyedül rám lehet veszélyes, és én ezt a kockázatot vállaltam, mert egészségesnek érzem magam , sosem voltam az a beteges fajta, míg az egész családomon átment pl az influenzajárvány, vagy hányásos hasmenéses vírus nekem semmi bajom nem volt.

Én -sokkal jobban bízom a saját immunrendszeremben, mint bármelyik vakcinában.

Ha mégis meg kell halnom, akkor hajrá, a sors így írta meg,

De ne a vakcina, egy idegen dolog okozza,

Majd az én immunrendszerem eldönti, hogy életben akar e tartani vagy sem.

A lényeg, hogy amíg nem fognak fegyvert a fejemhez, addig én az oltást kihagyok.

De miért veszélyeztetnék én ezzel mást????



2021. júl. 22. 15:31
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
59%

Jól látom, hogy ez egy olyan "hírportál", aminek még impresszuma sincs? :DD

Ne ilyenekből tájékozódj!

2021. júl. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:

25 évesen nekem ég a pofám, hogy egy korosztály vagyunk.


[link]

2021. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:

[link]

*

Kicsit tájézkozódj, mielőtt hülyeségeket osztassz meg.

2021. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

"Ki mondta, hogy hiteles a forrás??"

Ha szerinted sem hiteles, akkor mégis mi értelme volt belinkelni a sok hülyeséget, amit terjesztenek, és így beállni azok sorába, akik álhírekkel traktálják az embereket?

2021. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 krwkco ***** válasza:

#40

[link]


Hogy az ostobaságok ne maradjanak cáfolat nélkül:

"Szerinte az oltás az, ami az emberi fajt veszélyezteti. A vakcina az oltott emberekben mutáns vírustörzseket hozhatnak létre, melyek immunisak lesznek a védőoltással szemben."

A mutációk a virus sokszorozodása közben véletlenszerűen keletkeznek. Minél több víruspéldány jön létre, annál nagyobb valószínűséggel. Az oltottakban ez a folyamat hamar leáll, mert a felkészített immunrendszer "kisöpri" a vírusokat. Az új mutációk olyan országokban vagy akkor keletkeztek, ahol kevés volt a beoltott. Dél-Afrikai köztársaság, Nagy-Britannia, India.

2021. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
26%

Az oltás közösségi érdek. Mindenkinek be kell oltatnia magát, hogy véget érjen a járvány.


A védőoltás nem nyújt 100%-os védelmet, de véd. Ha mindeki be van oltva, akkor annyira kevés ember fertőződik meg, hogy nem tud a vírus terjedni és kihal.


Minden egyes mutáció veszélyezeti az oltást. Bármikor kilakulhat olyan változat ami ellen nem, vagy nem annyira véd az oltás. Ha most egy varázsütésre mindenki be lenne oltva, akkor a vírus terjedése megállna, és nem tudna mutáció kifejlődni.


Szóval azért mondják, hogy az oltatlanok is veszélyezetik az oltottakat, mert a járvány tovább tud terjedni, és ki tud alakulni olyan változat, ami ránk is veszélyes. Szóval közös érdekünk, hogy mindenki be legyen oltva.

2021. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!