Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan ember,aki boldog és...

Olyan ember,aki boldog és kiegyensulyozott életet él az is rászokhat a drogra?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm eleinte csak hétvégén tolta,de már náha a suliba is úgy jön be,hogy felszív pár csíkot.

Mindig mondom neki,hogy tuti bántja valami és ,hogy nekem elmondhatja.

A válasza mindig az ,hogy nincs baj csak olyan jó.Amugy speed-et szokott szívni,de igazábol mikor mit.

Én úgy gondolom aki boldog és jól érzi magát,az a személy nem fog ilyen “kedv javítokat” használni.



2021. aug. 11. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én pl depressziós vagyok, nem csak a szleng a rosszkedvusegre, az életem egy xar, megse vagyok raszokva semmire. Legegyszerűbb cigi-pia duó egyik tagkara se
2021. aug. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan ismerősöm drogozik aki alapból mindent megkap, stabil a családi háttere
2021. aug. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
1. vagyok, arra akartam celozni ezzel, hogy nem ettol fugg, de amúgy se biztos, hogy tudsz mindent
2021. aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Az alkoholt is fogyasztják teljesen kiegyensúlyozott emberek
2021. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A fogyasztas meg a fuggoseg nem ugyan az ..
2021. aug. 21. 17:29
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Ez még nem függőség. Ahogy az sem, ha valaki minden este megiszik a párjával egy fél pohár vörösbort. Illetve a drogokra sokkal nehezebb rászokni és nem is okoz akkora függőséget, ha már itt tartunk.

És okoz ezzel valamilyen gondot? Ön- és/vagy közveszélyes?

2021. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De, ugyanaz. Mett nem hagyja abba.
2021. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű, #7 és Kérdező. Olvassanak el pár könyvet a témában. Vannak kifejezetten jó szakkönyvek magyar nyelven is, néhányuk a laikus olvasók számára is érthető, ha nem lennének jártasak a témában.
2021. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Persze hogy rászokhat a drogra, szinte bárki rászokhat a drogra.

Itt tényleg nincs különbség, cigány, magyar, gazdag, szegény, jólnevelt, boldog, boldogtalan akárki rá tud szokni mert némelyik cucc olyan érzéseket ad amiket józan soha nem fogsz érezni bármilyen kiegyensúlyozott életet is élsz.

Hagyja abba.. nincs középút sajnos, ezt vagy csinálod, vagy nem, nincs olyan hogy jajj csak néha hétvégente szivogatok mert úgyis megszalad és csak rosszabb lesz. Tönkreteszi magát, rád nem fog valószinűleg hallgatni úgyhogy majd a nehezebb úton tanulja meg hogy mi az ára ha rászokik.. :)

Amúgy szerintem is van nála valami baj belül, én is és nagyrészt mindenki a környezetemben azért cuccozott hogy elnyomjom magában valami problémát.

Végére idepöccintem, nem vagyok rá büszke, de hátha hitelesebb igy a pofázásom. Fű 6 éven keresztül, aztán jött az eki, aztán a speed, aztán a k*baszott kristály meg néha egy kis bio, herbál, bármi is volt azokba a cigikbe :D

Éveket basztam el, most kezdek kilábalni belőle, kurvára nem érte meg, beszéld le róla valahogy, de nemár hogy suliban is már poroztok baszki legalább füvet szivnátok az a legjobb :D

peaceeeee

2021. nov. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!