Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma fogok első dózisnak Sinopha...

Ma fogok első dózisnak Sinopharmot kapni... megnyugtatna valaki hogy semmi baj nem lesz?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Semmi baj nem lesz.
2021. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Utcára lépni félsz? Szerintem annak az esélye, hogy közlekedési balesetbe kerülsz, nagyobb, mint hogy komoly bajod legyen egy oltástól.
2021. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
83%

Nem hinném, hogy neked innen kellene megnyugtatást találnod egy egyébként teljesen biztonságos vakcinát illetően.

Egyrészt mert a gyakori tele van olyan trógerekkel, akik még az oltás fontosságát SEM értették meg, tele van olanokkal, és akik életükben képtelenek lennének elolvasni és értelmezni egy szakcikket.

Ha az megnyugtat téged, a kínai oltás egy olyan sok száz éves technológián alapul, amit az emberiség megbízhatóan használ. Nem hülye emberek fejlesztették, és nem hülye országvezetők másutt is használják.


Ettől függetlenül el nem tudom képzelni, miért nem kérsz valami hatékonyabb oltást????

2021. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
külföldre nem akarok utazni így nekem a kínai megfelelő illetve jobban tetszik a kínai hatóanyag működési elve
2021. aug. 18. 09:50
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha 60 ev alatti vagy és nincs baj a pajzsmirigyeddel, nem gáz.
2021. aug. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
80%

A dolog nem arról szól, neked mi tetszik, cuni. A dolog arról szól, neked mi jó, milyen iskolába jártál, mire vitted az életben. Ahogyan a 3. válaszomban elmondtam, már az az út is hibás, hogy itt kérdezősködsz SZAKCIKKEK HELYETT.


Egyébként ez nem egy szőnyegvásárlás, hogy neked tetszik és megveszed, ez a te sorsod. Tegyél érte, olvass a vakcinákról komolyan vehető értekezéseket.

Gondolom azért csak beszélsz egy nyelvet, és van guglid is.

2021. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de ez olyan mint egy szőnyegvásárlás addig amíg nem vagyok orvos vagy biológus:) vagy te azt hiszed ha elolvasok pár szakcikket már szakértő leszek?
2021. aug. 18. 10:29
 8/10 anonim válasza:
0%

Értelek cuni, szóval szerinted az élethez nem kell más, mint bamba nézés, a saját életedet érintő kérdésekben pedig a felelősség másokra tolása.

Senki nem várja tőled, hogy szakértő legyél. Csupán azt szeretnénk, hogy ne maradj félnótás.


Miondig van feljebb...

2021. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondhatunk mi bármit a felelősség csak is a.... tiéd.

A legtöbben megúszták, van aki nem, ez egy ilyen bicikli.

2021. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

érettségitől nem leszel felsőbbrendű aranyom :D


de ha te ilyen felvilágosult vagy akkor magyarázd mi a különbség pl a sinopharm és a pfizer között okés?

2021. aug. 18. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!