Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegség gyògyszer nélkül?

Pánikbetegség gyògyszer nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretnék olvasni pár siker élményt akinek sikerült a pánikbetegséget/ állandò szorongast, legyőznie gyògyszerek nélkül.

Én jelenleg 2 éve vagyok pánikbeteg, már most a szorongásom állandòsult és társult mellé egy "kis" agora fòbia is.

Viszont tényleg csak olyanok hozzászòlását várnám akik átélték ezt a betegséget és tudják milyen ezzel nap mint nap együtt élni.



2021. szept. 6. 19:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mi történt veled két éve, ami pánikbetegséget okozott?
2021. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Amikor az első pánikroham jelentkezett az ég világon semmi. Épp a tvt néztem, este volt már lefekvéshez készültünk amikor azt éreztem kiugrik a szivem a helyéről és halálfélelem jött rám. Viszont előtte kb egy fél évvel sok trauma ért. 14 hetes terhes voltam amikor elvesztettem a babámat, azòta sajnos nem esek teherbe. Az akkori kapcsolatom tönkre ment. De ez már nem most volt ahogy említettem is, mostanra mondhatni nyugodt kiegyensúlyozott életet êlek. Van munkám , párkapcsolatom, igaz a babára még várni kell mert nem akar jönni. De erre is pròbálok nem rá stresszelni, elég nyugodtan kezelem legalábbis úgy érzem aztán kitudja
2021. szept. 6. 20:07
 3/20 anonim ***** válasza:
35%

A pánikbetegség nem múlik el magától. Gyógyszerrel teljesen tünetmentes lehetsz.

Egy pánikbeteg, aki 2 évig szintén nem szedett rá semmit.

2021. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem nem mondanám magam pánikbetegnek, de hónapokig szorongtam és pánikrohamaim is voltak… én igazából teljesen gyógyszer nélkül voltam, mert a gyógyszer az nem segítség akárki akármit mond.. mert azzal nem oldod meg a problémát , sőt inkább problémát okoz… én természetes dolgokat használtam .. citromfű tea, orbáncfű tea… CBD olaj, illetve magas dózisú B vitamin komplex… plusz relaxációs zenéket hallgattam, amikor nagyon rossz volt akkor elmentem zuhanyozni és zenét is betettem . Idővel azt vettem észre , hogy javult minden :).

2021. szept. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm hogy írtál. Az az igazság hogy nehéz eldönteni hogy mi lenne nekem a megfelelő. Van amikor jobban érzem magam, és van mikor azt érzem megőrülök, ilyenkor érzem hogy gyògyszer kellene annyira szorongok,pánikolok. Az orbánc fű teát sokan mondják hogy hatásos és jò lehet kipròbálom majd én is.
2021. szept. 8. 07:03
 6/20 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele, hogy mindent kipróbáltam , ami segíthet és természetes :). Aztán abból kiderül mi segít és mi nem :D.
2021. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én most készülök a Pszichiáterhez. Elmondom neki őszintén hogy nem merem bevenni az antidepresszánst. Vonattal kell mennem már nagyon izgulok és félek :(
2021. szept. 8. 10:57
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmondtam neki, hogy nem akarok gyógyszerhez nyúlni…:D mondtam önerőből megoldom.
2021. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mit mondott rá? :)
2021. szept. 8. 11:38
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Igazából semmit, azt mondta ha nekem így jobb próbáljam meg, de ha nem sikerül akkor jöjjek vissza és beutal egy pszichológushoz :).
2021. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!