Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltatjátok magatokat covid ellen?

Oltatjátok magatokat covid ellen?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 13:18
 11/91 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van oltás utáni problémával küzdő ismerősöm. Egy tök nyugodt, erős emberke volt. Az oltás után munkaképtelen lett. állandóan kimerült, pánikrohamai vannak, gyakorlatilag két órát se bír talpon, nemhogy nyolcat... És persze, tudom, "nem az oltástól van", totál véletlen hogy oltás után jöttek elő olyan dolgok amik sosem okoztak gondot nála. Emellé számold oda a halottainkat, akik véletlenül oltás után lettek trombózisosak.
2021. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 A kérdező kommentje:

Sok egészségügyben dolgozó ismerősöm figyelmeztetett, hogy ne oltassak pont a trombózis miatt.

Velem egykorú, 20 éves sportoló ismerősnél oltás után szívbetegséget fedeztek fel. Azelőtt soha semmi problémája nem volt, orvosokat járta rendszeresen a versenyei miatt.

Biztos ez is véletlen...

2021. szept. 7. 13:54
 13/91 anonim ***** válasza:
20%

8: Olyan egysincs, viszont aki COVID-ban halt meg (és teljesen egészséges volt, fiatal, sportos, rendszeresen vizsgált stb.) eddig 11 van. Van 3 aki "kicsit" beteg volt (magasvérnyomás), és volt egy aki ugyan daganatos volt, de jó állapotban volt, de egy hirtelen rosszul lét után kórházba kellett mennie ott elkapta a COVID-ot és belehalt. Volt 4 idős, krónikus beteg ismerősőm aki szintén belehalt a COVID-ba.

A környezetemben több tucat ember oltott, egyiküknek sincs semmi baja. POSTCOVID-ost viszont szintén többet ismerek.


11: És nem lehet, hogy COVID-ra olttak rá? Mert nálunk oltás előtt nm volt teszt, és sokan nem is tudták, hogy COVID-osok...


De ez meddő vita, mert ez már nem tudományos-egészségügyi kérdés, hanem vallási hitvita, ki miben hisz. Én az oltásban hiszek, te meg a konteóban. De egyetlen egy kérésem van, a 2022-es választásokon maradj otthon, azban se higyjél.

2021. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
17%

Persze, világszerte széleskörűen gondok voltak az oltással, de mégis el tudják tussolni az államok, mint az USA, mint Nyugat-Európa stb

Aha, beveszem.

2021. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 A kérdező kommentje:

12

Akiket te itt felsoroltál ismerősöket, akik belehaltak a covid-ba, mind problémásak voltak. "kis" betegség, "nagy" betegség, ha elkapnak valami mást, lehet ugyanaz történik velük, mint ami történt a covid miatt.

2021. szept. 7. 14:05
 16/91 anonim ***** válasza:
59%

15


Legalább egy kis betegsége az emberek 95%-ának van, már ha nem mindenkinek.


A családomban komoly krónikus betegségek is voltak, vannak. Megsúgom, 50-60 évet is le lehet élni velük a diagnózistól számítva. Igen, oltatni kell influenza ellen is, óvatosnak kell lenni, de amúgy ha elkapják a flut se halnak bele.


Amúgy a korona esetén nem minden betegség rizikófaktor. Nekem reflux az egyik betegségem, kétlem, hogy osztana vagy szorozna. Mármint önmagában.

2021. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
9%
Ez lenne a krónikus betegséged, amiről írtál?
2021. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 A kérdező kommentje:
Hát én influenza ellen sem oltatok, így óvatosabbnak érzem.
2021. szept. 7. 15:26
 19/91 anonim ***** válasza:
6%

18


Hát én óvatosabbnak azt érzem, ha oltatok.

Bizonyos krónikus betegségek ellen meg szinte kötelező.


17


Ha engem kérdeztél, az egyik. Ez maga okoz mást is és ezen kívül eleve van néhány más gondom is.

2021. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
0%
*esetén
2021. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!