Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltatjátok magatokat covid ellen?

Oltatjátok magatokat covid ellen?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 13:18
 81/91 anonim ***** válasza:
91%

#80.


Ezeket nem is vitattam, pont azért soroltam, hogy ameddig ilyen politikusaink vannak addig ne áltassuk magunkat azzal, hogy mindenről csak az emberek tehetnek és tagadják a vírust bőszen, mert nem ez a helyzet. Őszintén nem értem azt a hozzászólót sem, aki mindenkit pontozgat lefele, mintha nem az lenne a valóság, amit a 76. kommentben leírtam. Tavaly tavasszal mindenki marhára komolyan vett mindent, erre cserébe kaptuk azt, amit a kedves vezetőinktől.


Az pedig, hogy ki védett és ki nem és mennyire érdekes kérdés. Többször írtam már meg az én történetemet GYK-ra hátha valakinek hasznos lesz vagy ő maga járt hasonló cipőben. Azt nem értem, hogy az emberek miért csak egy bitesen gondolkodnak, miért kell lepontozni mindenkit, aki nem szekértáborokban gondolkodik ebben az esetben sem, és miért kell valakinek kapásból akár halált kívánni, mert elmesél egy szimpla tapasztalatot (korábbi kommentben írtam, hogy volt, aki azt tanácsolta, hogy feküdjek a vonat alá, mert le mertem írni, hogy természetesen vagyok tele antitesttel, kétszer is mérettem, és ismerve a szervezetem még az orvosaim is óva intenek az oltástól jelenleg). Ez valamiért rohadtul triggerelte azt a bizonyos hozzászólót, magam sem értem, miért... Nálunk szerencsére apám esetében kialakult a védettség a Sinopharm után (133 AU/ml), pedig bőven benne van a korban, 64 éves már. Ettől persze nem tagadom, hogy sokaknak meg nem alakult ki, csak tapasztalat. Egyébként nem egyszer felhívtam a hivatalos vonalat is, valóban segítőkészek a dolgozók.

2021. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
94%
Kamunak én se gondolom, viszont amikor már riogatták a jó népet az 1 halottal, mind kipusztulunk, közben meg egy influ szezonban mennyi is az aktuális, valódi, tünettel rendelkező beteg? Dehát a rettegésben tartott embert könnyű manipulálni. Ja, s nem oltatom magam, mert minek.
2021. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:

Hát nekem Sinopharm után ennyi volt kb 1 hónappal ezelőtt:


[link]

2021. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
Valóban igen kevés. 😞 Házi orvos mit javasol?
2021. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
* háziorvos
2021. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
27%
Ha lejár a kísérleti fázis, akkor egy életem, egy halálom, beoltatom magam.
2021. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
95%

"Azt nem értem, hogy az emberek miért csak egy bitesen gondolkodnak, miért kell lepontozni mindenkit"


Én meg azt nem értem h mit érdekel bárkit is a pontozás?Tán gyűjtöd ,aztán beváltod késkészletre a tescoban?

2021. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
24%
Szimplán azért, kedves Lidlipú, mert elvileg a válasz hasznosságát kellene értékelniük, nem azt, aki szimpi vagy nem szimpi.
2021. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
94%
Ez ezen az oldalon sohasem működött...
2021. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos.
2021. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!