Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltatjátok magatokat covid ellen?

Oltatjátok magatokat covid ellen?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 13:18
 21/91 anonim ***** válasza:
2021. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
93%
Ha meghal a fél világ, akkor sem.
2021. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Voltam covidos, két hetet fetrengtem, 2 hétig gyenge voltam. Egy ismerősöm sincs, akinek ennél komolyabb tünetei lettek volna. Nem is az oltással van baj, hanem azzal, hogy egy dinamikus folyamatot akarnak sokan statikus szemmel nézni. Nincs bajod a 2. Oltás után, ok. Mi lesz a 32. Után?
2021. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
3%

23


Miből gondolod, hogy nem fogod ismét elkapni a COVID-ot, főleg valamelyik mutációját?

Miből gondolod, hogy azt ismét megúszod?


(bár a két hét fetrengés, két hét gyengeség elég durva...)


Miből gondolod, hogy az oltás veszélyesebb, mint egy akármilyen gyógyszer, amit beveszel?

2021. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
96%

24 Nem gondolkodom azon, hogy elkapom vagy nem kapom el, mint ahogyan azon sem szoktam, hogy elüt-e az autó, ha kimegyek a lakásból.

Az életet nem lehet megúszni... Én nem mondom, hogy az oltás veszélyes... Ezt jelenleg senki nem tudja. De ahogyan nem lehetek egyszerre oltott és oltatlan... Jelenleg nem igazán látok okot arra, hogy beoltassam magam. Miért is tenném?

2021. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
0%

Én meg nem szoktam azon gondolkozni, hogy az oltás veszélyes lenne. Már csak azért sem, mert abból már régen nemzetközi botrány lenne. Nem félek az oltástól, hanem élek vele.


Nem megúszni akarom az életet, hanem tenni azon veszélyforrások ellen, amik ellen lehet.


Pontosan nulla érvet látok az ellen, hogy felvegyem a harmadik oltást.


Tudom, sokak szerint selejt vagyok, pláne krónikus betegként és úgyis hamarosan meghalnék.

2021. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
100%

"Én meg nem szoktam azon gondolkozni, hogy az oltás veszélyes lenne." - Gondolom ezért oltattál és hiszel benne


"Már csak azért sem, mert abból már régen nemzetközi botrány lenne." - ez egy ostoba érv "Nem félek az oltástól, hanem élek vele." - ez a magánügyed


"Nem megúszni akarom az életet, hanem tenni azon veszélyforrások ellen, amik ellen lehet." - ez egy illúzió


"Pontosan nulla érvet látok az ellen, hogy felvegyem a harmadik oltást." - ez megint a magánügyed


"Tudom, sokak szerint selejt vagyok, pláne krónikus betegként és úgyis hamarosan meghalnék." - így is meghalsz, csak addig ne felejts el élni

2021. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
0%

""Már csak azért sem, mert abból már régen nemzetközi botrány lenne." - ez egy ostoba érv"


Nem gondolod komolyan.... Nem gondolod, hogy ha esetlegesen tényleg hatalmas problémák lennének az oltásokkal, akkor az államok nem tudnák tartani a szájukat és botrány robbanna ki?

Tanultál te történelmet? Tudsz te alapokat az emberi jellem jellegzetésségeiről?



""Nem félek az oltástól, hanem élek vele." - ez a magánügyed"


Az oltás nem magánügy igazából. Biológiát sem tanultál.



""Nem megúszni akarom az életet, hanem tenni azon veszélyforrások ellen, amik ellen lehet." - ez egy illúzió"


Tehát te nem használsz biztonsági övet, mert az egy illúzió?



""Pontosan nulla érvet látok az ellen, hogy felvegyem a harmadik oltást." - ez megint a magánügyed"


Egy ilyen veszélyességű járvány megállítása is közügy, nem magánügy.



""Tudom, sokak szerint selejt vagyok, pláne krónikus betegként és úgyis hamarosan meghalnék." - így is meghalsz, csak addig ne felejts el élni"


Fú, de hangzatos kifejezés, csak magad sem tudod, mit értesz alatta. Ha tudod, halljuk!

2021. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
32%

"Egy ilyen veszélyességű járvány megállítása is közügy, nem magánügy."


Bár én nem az vagyok akit idéztél, de rohadtul nem érdekel a közügy, felőlem meghalhat a fél világ, jókat nevetek az ilyen túlbuzgó álszenteken mint te.

2021. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
44%
28 megpróbálod a saját egybites érvelésed univerzálisigazságként eladni... menjél oda, ahol erre igény van. A te oltásod és betegséged nem az én dolgom, nem közügy... a nevemre ne vegyelek?
2021. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!