Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltatjátok magatokat covid ellen?

Oltatjátok magatokat covid ellen?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 13:18
 31/91 anonim ***** válasza:
88%
28: minek él egy ember, aki ilyen mint te? Ezért kár...
2021. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:

Mindenkinek kötelező megnéznie, akár oltott, akár oltatlan. Egy csónakban evezünk, vitázás helyett inkább kezdjetek el gondolkodni, hogy mi is a helyzet valójában.

[link]

2021. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem vagyok zsarolható.
2021. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
0%

Egyre inkább azt veszem észre hogy sok oltás ellenes nem csak oltári nagy baromságokat képes összehordani de még magának való f@szkalap is mellette. Büszkén mondják hogy őket nem érdekli senki meg a fél világ meghaltak bla bla.


Ha a fél világ meghal rátok is olyan élet vár hogy pár hónap után a halált kívánjatok ti nagyon okosok. Komolyan az ilyen emberek hátráltatják az emberiség fejlődését. Mindig csak én én én és én.

2021. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
92%

"Ha a fél világ meghal rátok is olyan élet vár hogy pár hónap után a halált kívánjatok ti nagyon okosok."


Surprise: Nem érdekel.

2021. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
100%

34 ez szép, de rendkívül ostoba érvelés.


Ha a fél világ meghal, 50%, hogy én is köztük leszek.

Téged ugyanúgy nem érdekelnek az ember társaid, may behazudod magadnak. Ellenkező esetben a rendelkezésre álló idödben nem ostobáznád azt, akivel nem értesz egyet.


Mindenki a saját hiedelmei, szokásai szerint él és reagál dolgokra, te is pont ezt teszed. Most akkor nem pontosan értem, hogy ahogyan téged nem érdekel más ember (max aki jelenleg az érdekeid szolgálja), ezt miért veted mások szemére

2021. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
0%

36 Ez meg egy rendkívül énközpontú érvelés. Csak azért mert számodra lehetetlen elképzelni hogy olyan sorsa is érdekeljen akihez nem köt közvetlen érdek nem kellene alapnak venni hogy mindenki így gondolkodik.


Mellesleg ha már itt tartunk az mindenki érdeke hogy ne haljon meg a fél világ mert akkor összeomlana a világ gazdasága nem?


Plusz az oltás rohadtul nem hiedelem és szokás kérdése kellene hogy legyen fucking 2021 ben.


Mi van ha tényleg jelentősen vissza tudnánk szorítani ezt a rohadt járványt ha mindenki aki lehet be lenne oltva?


Jó magam és több száz millió másik ember február óta be vagyok oltva mellesleg. Nem gondolod hogy ennyi idő alatt már rohadtul kiderult volna ha valami bajt okoznak ezek a nyamvadt oltások? Ingyen vannak nem értem mit kell még mindig így fosni tőle mintha kitudja milyen bajod lehetne tőle.


Az ilyen hosszútávú mellékhatások dumával meg élő ne gyertek mert olyan nincs hogy pár ml anyag amit 2 alkalommal beléd oltanak majd évek múlva omlaszt össze

2021. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 A kérdező kommentje:

37


Nekempl egyszerűen nem tud biztonságosnak tűnni egy szaros oltás amikor annyira rá kell beszélni az emberekre, hogy pénzt ajánlanak, kirándulást lehet nyerni meg ilyen egyéb f*szságok.

Kevesebb ember van beoltva, mint amennyi nincs. Szerinted akkor a háromnegyed világ egy idióta?

2021. szept. 9. 13:48
 39/91 anonim ***** válasza:
72%

36 "Ez meg egy rendkívül énközpontú érvelés. Csak azért mert számodra lehetetlen elképzelni hogy olyan sorsa is érdekeljen akihez nem köt közvetlen érdek nem kellene alapnak venni hogy mindenki így gondolkodik." - mindenki így gondolkodik, akár hazudsz magadnak, akár nem. Most is a saját dumád tolod, szarsz az enyémre, mi ez, ha nem én központúság? Amivelé nekem semmi gondom nincs, cska ne ideologizáld már meg a hülyeséget.


"Mellesleg ha már itt tartunk az mindenki érdeke hogy ne haljon meg a fél világ mert akkor összeomlana a világ gazdasága nem?" - látom szeretsz elvont foglamakkal dobálózni... Összeomlana, majd felépül egy másik... Jelenleg olyan kérdésekről beszélünk, hogy 50 év múlva hol lesz ivóvíz. Akkor aztán megeheted majd a gazdságod.


"Plusz az oltás rohadtul nem hiedelem és szokás kérdése kellene hogy legyen fucking 2021 ben." - de. a tudomány is egy hitrendszer. Miért? Mert nem a saját kis laborodban kísérletezted ki, hanem kapsz valamit, amiről elhiszed, hogy hasznos és szükséges. Én meg nem hiszem el. Problem?


"Mi van ha tényleg jelentősen vissza tudnánk szorítani ezt a rohadt járványt ha mindenki aki lehet be lenne oltva?" - ti, oltásfetisiszták be vagytok oltva, mi meg majd meghalunk ebben a szörnyű apokalipszisben. Problem? Senki nem kért rá, hogy aggódj miattunk, csak mert láttad a Justice leaguet...


"Jó magam és több száz millió másik ember február óta be vagyok oltva mellesleg. Nem gondolod hogy ennyi idő alatt már rohadtul kiderult volna ha valami bajt okoznak ezek a nyamvadt oltások? Ingyen vannak nem értem mit kell még mindig így fosni tőle mintha kitudja milyen bajod lehetne tőle." - nem fosik tőle senki, nem úgy, mint Ti a vírustól (meg a gondolkodástól néha)... Majd 5 év múlva beszélgessünk, amikor a sokadik oltást is megkaptad, és majd kiderül a hosszú távú mellékhatás, a mixekt vakcinák hatása, az esetleges új mutánsok hatása az oltott szervezetedre. Senki egészségéért nem vállalsz felelősséget, mindenki maga dönt, te így, más máshogy... Fogadd el, azt ne vekengj ennyit. Felelőem holnap feloldhatunk minden korlátozást, majd a természet eldönti. Sokan vagyunk a földön, nem kell ennyi.



"Az ilyen hosszútávú mellékhatások dumával meg élő ne gyertek mert olyan nincs hogy pár ml anyag amit 2 alkalommal beléd oltanak majd évek múlva omlaszt össze. " - jaja... éven belül fogsz kapni 3 oltást, most épül a vakcina gyár Magyarországon... az szerinted kinek készül? Miért kell mindig hazudnod?

2021. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
3%

Csak azért van kevesebb mert a Föld hatalmas része fejlődő országokban él ahol nem engedheti meg az állam hogy annyi oltóanyagot vegyen mint pl MO vagy Izrael.


De 2023 körülre valszeg már az oltatlanok lesznek kisebbségben

2021. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!