Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltatjátok magatokat covid ellen?

Oltatjátok magatokat covid ellen?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 13:18
 51/91 anonim ***** válasza:
95%

"Ugyanis ők semmitől nem félnek😀"


Hát igen, nektek meg megmondják h kitől,mitől kell éppen félnetek...


Nem kell gondolkodni báránykáim,majd az életetekről és a gyerekeitek jövőéről olyanok döntenek akik az anyjukat is megölnék 5forintért...

2021. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
39%
49 azt csinálsz, amit szeretnél, nem hiszem, hogy bárki más kérte tőled, hogy szervezd meg az életét. Ha a sajátoddal elboldogulsz, az már nagy eredmény tőled
2021. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
5%
Jaj mar utolsó te is hagyjad már ezt a hulyeséget😀nekem senkinek nem kell megmondania kitol kell h féljek. Viszont te es a magadhoz hasonló meg az irreális idióta konteoktól fél igen igen..tudom a hátterhatalom s hasonlóak. Káros higyjed el nekem nagyon káros.
2021. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
Mármint 51esnek szólt.
2021. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
78%

54


Az M betűvel kezdődőnél nézettem, ott nemcsak a tüskefehérje ellenit vizsgálták, hanem a kapszid (burok?) ellenit is.

14 valami volt a minimum és nekem 21. Azaz mára nulla.


Marad a maszkozás, kézfertőtlenítés, telefon fertőtlenítése.


A család hithű fideszes, Müller Cecíliáék szava nekik szent, én semmiről se tudom meggyőzni őket, csak remélem, hogy a 80+ -os is mielőbb kap harmadik oltást és lehetőleg normálisat.

Amúgy jó kis "tápos" család, mind a négyen veszélyeztetettek vagyunk.

2021. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
0%
De ennek semmi koze a Fideszhez. Nézzetek már korul mi megy a világba.
2021. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
78%

Uh, az tényleg nagyon kevés. 😞 Sajnálom nagyon, hogy így jártatok, és őszintén kívánom, hogy semmi bajotok ne legyen!


Igen, ez is a kormány hibája, mert a kínaiak mondták, hogy 60 felett nem ajánlott az oltásuk, erre ész nélkül adták itthon az időseknek...

2021. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
57%

56


Annak, hogy nyugatabbra maszk kell boltban, tömegközlekedésen jelenleg is, szolgáltatók egy része oltásival vagy teszttel látogatható, nem vittek be semmit se érő oltóanyagokat, teszteket dobnak a lakosság után és nálunk a kormány tojik az egészre, az igenis a Fidesz hibája.



57


Nemcsak időseknél van gond a Sinopharm-mal, bár főleg. Én 28 vagyok, így lett ez a tré eredmény.

Bár benne vagyok egy Face csoportban, ott a legtöbb fiatalnak tényleg elegendő mennyiségű antitestje van, de nem mindenkinek.

2021. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
92%
53 jaja... Tök kiegyensulyozottnak tünsz...
2021. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
75%
53 igen... Te nem félsz annyira egy olyan vírustol, amit az emberek 99,5%a túlél, hogy beadass egy évben 2-3 kisérleti vakcinát... De attól is össze szarod magad, hogy más nem követi az ostobaságod... És még itt háborogsz. Kérd meg anyukádat, hogy tegyen tisztába, aztán menjél szépen alukálni kisgyerek, nehogy elvigyen a mumus.
2021. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!