Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Testvérem nagyon beteg,...

Testvérem nagyon beteg, hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
SZIASZTOK! 13éves vagyok van egy 16 éves testvérem akit nagyon imádok! Sajnos 2010.08.02.-én zöld lámpánál zebránál elütötte egy autós aki ittas volt:(:(:( Sajnos azóta én még látni se láthattam mivel nagyon súlyos az állapota itthon csak ideiglenesen látták el! Kölnbe vitték mentőhelikopterrel amivel a családom helyzete is nehezebb lett! Anyu kint van vele amivel a munkáját elvesztette apu itthon van persze amikor tud megy a testvéremhez! Eddig 3 operáción esett át:( ebből 2 életmentő mivel a feje össze van platinával rakva, de a szervezete rosszul reagált rá és sajnos pontosan nem értek hozzá és nem jegyeztem meg mindent csak valami olyat, hogy víz és vérrögök miatt felkellet nyitni a platinát neki:(:( 1 hónapja kómába fekszik, örökre mozgássérült lesz,mert a 6-7nyaki csigolya eltört:(:( soha semmire nem fog emlékezni nem tud önellátó lenni nem fog beszélni:(:( és mind ez egy ittas ember végett aki egy ejnyebjnye mondaton kívül semmi mást nem kapott:(:( de ha kapott volna se lenne jobb a szívemnek mert a testvéremről van szó! Lehet bután fogalmaztam nem vagyok egy okos ember, de a testvéremért még ezt is bevállalom! Ő nagyon okos volt mindig remélem van megoldás! Olvasgattam őssejtről ezzel nem lehet meggyógyítani?? Elméletileg ennek az eljárásnak az a légyege, hogy a rossz szöveteket rendbe hozza! Kérlek ha van megoldás segítsetek! köszönöm! Csenge Mírjam! Budapest!
2010. aug. 31. 08:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, hogy segíthet e az őssejt terápia. De végig sírtam a történetet, nagyon sajnálom a testvéredet:(
2010. aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyelőre semmit sem tehetsz, majd ha nem lesz már kritikus az állapota.

Az első hozzászólót pontozzátok fel, mert jólelkű, félig hasznosra nyomtam véletlenül!

2010. aug. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagyok ilyen témakörben, de szerintem az őssejt ilyenre nem alkalmas. Ha igen, egy próbát biztosan megér. Tuti hogy helyre fog jönni! Ha egy ilyen balesetet így átvészelt biztos vagyok benne, hogy ezen is túl lesz!
2010. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon, nagyon sajnálom! :( SZörnyű, ami történt! :(( Segíteni csak azzal tudsz, hogy mindennap gondolsz rá, és mondogatod magadnak, hogy semmibaj nem lesz. Illetve ha még kimutatod neki őszinte szeretet.

Szurkolok a tesódnak! Kitartás! :((

2010. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom :((

Az én testvéremet is elütötte egy sofőr (nem ittas..) de neki szerencsére csak a lába tört el.

Ha valamit nagyon akarsz akkor az sikerülni fog!

Jobbulást a testvérednek :(!

2010. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kedves válaszokat! Akkor sajnos az őssejt se lehet megoldás?? Mindent megtennék a testvéremért képek vannak a szobájába ha felébredne lássa őket, de sajnos nem fog semmire emlékezni és mindent újra kell tanuljon már mint amire képes lesz, mert nyaktó lefele teljesen mozgásképtelen lesz. Könyörgöm valaki mondja van megoldás és mi az ha van!
2010. aug. 31. 08:46
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom hogy az ős-sejtel csak belő szerveket lehet "csinálni" (pl máj,vese,tüdő stb).

Nagyon sajnálom :(

2010. aug. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Pinkbull válasza:
85%
Nagyon sajnálom a történteket,kitartást mind a kettőtöknek.Sajnos gerincvelő sérülteknél nem alkalmazható egyelőre .
2010. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez szörnyű!Annyira sok az ittas vezető, és az nem értem miért nem büntetik meg a jobban?Elvette örökre egy ember mozgását!Végig sírtam ezt a történet, iszonyú!Elnézést hogy nem a kérdésre válaszoltam csak úgyéreztzem hogy ezt mindenképp leírom.Én nem tudom hogy az őssejt segíthet-e.

Kitartás, fel fog épülni a tesód!

2010. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Imádkozz!

És ezt halál komolyan mondom.

2010. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!