Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Testvérem nagyon beteg,...

Testvérem nagyon beteg, hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
SZIASZTOK! 13éves vagyok van egy 16 éves testvérem akit nagyon imádok! Sajnos 2010.08.02.-én zöld lámpánál zebránál elütötte egy autós aki ittas volt:(:(:( Sajnos azóta én még látni se láthattam mivel nagyon súlyos az állapota itthon csak ideiglenesen látták el! Kölnbe vitték mentőhelikopterrel amivel a családom helyzete is nehezebb lett! Anyu kint van vele amivel a munkáját elvesztette apu itthon van persze amikor tud megy a testvéremhez! Eddig 3 operáción esett át:( ebből 2 életmentő mivel a feje össze van platinával rakva, de a szervezete rosszul reagált rá és sajnos pontosan nem értek hozzá és nem jegyeztem meg mindent csak valami olyat, hogy víz és vérrögök miatt felkellet nyitni a platinát neki:(:( 1 hónapja kómába fekszik, örökre mozgássérült lesz,mert a 6-7nyaki csigolya eltört:(:( soha semmire nem fog emlékezni nem tud önellátó lenni nem fog beszélni:(:( és mind ez egy ittas ember végett aki egy ejnyebjnye mondaton kívül semmi mást nem kapott:(:( de ha kapott volna se lenne jobb a szívemnek mert a testvéremről van szó! Lehet bután fogalmaztam nem vagyok egy okos ember, de a testvéremért még ezt is bevállalom! Ő nagyon okos volt mindig remélem van megoldás! Olvasgattam őssejtről ezzel nem lehet meggyógyítani?? Elméletileg ennek az eljárásnak az a légyege, hogy a rossz szöveteket rendbe hozza! Kérlek ha van megoldás segítsetek! köszönöm! Csenge Mírjam! Budapest!
2010. aug. 31. 08:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha stabilizálódott az állapota, akkor lehet majd ilyenekről beszélni. Az orvos biztosan el fogja mondani a lehetőségeket.

Még nagyon fiatal, erős a szervezete! Ne adjátok fel a reményt.

Bár tudom, hogy az orvosi kezelések nagy része nagyon drága:(

2010. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az őssejteket az életben egyszer, születéskor a köldökzsinór vérből lehet kinyerni. Testvéreknél a lehetséges azonosság 75 % -os. Tehát ha sikerülne anyukádnak még egy gyereket szülni, akkor az ő sejtjeit esetleg fel lehetne használni. De! Sajnos az orvostudomány mai állása szerint csak 40 kg-os testsúlyig lehet őssejteket felhasználni.

A hétvégén lesz a református nőszövetég országos találkozója. Az imakérések listájára felteszem a leveledet, ha hozzájárulsz. Néhány száz édesanya imája is hátha segít!

Ha stabilizálódott az állapota, szívesen adok egyéb rehabilitációs tippeket.

2010. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Kitartás! rendbe fog jönni a tesód, és biztosan lesz akaratereje, hogy újra tudjon tanulni. mivel a koponyasérülése súlyos, abból lassabban lehet gyógyulni, de a mozgásképtelenséget lehet később fejleszteni, mert mindig van remény!!!!

szorítok értetek, kitartás és a lehető legjobbakat kívánom Neked és a Tesódnak!

2010. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Kitartás. Engem is elütött egy ittas emberke, de nekem szerencsére csak a homlokam repedt fel. Az ilyen ember nem kap méltó büntetést, pedig egy család életét tönkretett. Én szívesen segítek neked amiben tudok, ha csak egy kis társalgásra vágysz, írj nyugodtan privit. Imádkozni fogok érte én is.
2010. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak bízakodni tudok és szerintem anyujék is csak nem mondják nekem! sajnos kevés a remlny nem vagyok okos, de annyira buta se:( 2x újraálesztették már a tesomat és már 1 hónapja kómába van!:( Kölnben 3 orvos ( professor kezeli ) 1 azt mondta jól van másik bízakodjunk és a harmadik:( semmi esély és remény se:( meg hogy könnyítsük meg a tesom életét:( mert egy gombnyomás tartja életbe:( bár én lehetnék ott:(:( nem akarom elveszíteni a tesom nem nem:(:(:( nem bírom mér lelkileg:(:( visszaakarom őt kapni! Valaki segítsen könyörgöm!!!!
2010. szept. 2. 20:18
 16/19 anonim válasza:
Vannak csodák. Van aki felépült pedig azt moondták neki hogy soha többet nem fog járni. Persze ez atestvéreden múlik... te csak annyit tehetsez hogy segítesz neki mindenben. Ajánlom a Sunridert, ami egy növényi alapanyagokkal dolgozó cég, és termékei segítenek regenerálni a sejteket. Ez komoly, és nem reklám. Nekünk is van egy pár termékünk:) jobbulást a tesodnak
2010. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Titok c. könyvet. Meg fogsz tanulni hinni, és csak a pozitívot bevonzani magadnak. Olyan daganatos, illetve bénult eseteket is említ a könyv, akik gyógyíthatatlanok voltak, de a hit segítségével épültek fel. Nem kamu, nem híresztelés, csak hinni kell és a gondolataid dolgokká válnak. Lelki szemeid előtt kell látnod, amint a testvéred felépül.

Nagyon sajnálom ami Veled és a Családoddal történt!Kitartást kívánok mindenkinek!

2010. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönök mindenkinek minden választ! Sajnos 2010.09.17. meghalt a Testvérem! Nincs igazság! Pedig már U.S.A. Florida Legjobb Korháza fogadta volna ahová speciállis repülővel vitték volna el:(:( utánna akarok menni és elvenni minden fájdalmát.
2010. szept. 19. 12:47
 19/19 anonim ***** válasza:
őszinte részvétem Neked és a Családnak! hihetetlen erő és kitartás ami Benned van, igazán remek és különleges tesó az ilyen, aki ennyire küzd a másikért!
2010. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!