Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig pozitív a Covid teszt? ...

Meddig pozitív a Covid teszt? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés
Aki csinált még tesztet a betegsége/karantén végén, megírná, hogy mit mutatott neki? Tudom, hogy a betegség után is lehet még pozitív, ezért érdekelne, hogy kinek meddig. Nem az antitest, hanem amikor már gyógyultnak számít, de a teszt még +.Légyszi írjátok meg, hogy az első tünetek után hány nappal teszteltetek és + lett, vagy -! Első sorban az érdekel, akinek nem volt nagyon súlyos, nem került kórházba, de azért voltak tünetei. Ha mostanában volt, tehát valószínűleg delta, azt is írjátok oda, legyetek szívesek.

2021. szept. 13. 11:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nekem munkához. Van annyi eszük, hogy tudják, nem az oltatlan fertőz, hanem a covidos 😉
2021. szept. 14. 10:17
 12/17 anonim ***** válasza:

Érdekes én eüben dolgozok és év eleje óta soha nem teszteltek minket.

Milyen ágazatban dolgozol?

2021. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én arról nem tehetek. Elég nagy ostobaságnak tartom, hogy nem tesztelnek, de ez most nem a kérdéshez tartozik. Filmipar amúgy.
2021. szept. 14. 12:31
 14/17 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy tehetsz róla? Atyaég, csak érdeklődtem… 🙈😳
2021. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ok.Én meg csak válaszoltam. Így kezdted, hogy "érdekes". Szerintem egyáltalán nem érdekes, hogy attól, mert nálatok nincs, máshol simán lehet más szabály. Feltettem egy kérdést, mert arra várok választ. Teljesen irreleváns, hogy ki oltott, meg oltatlan, hol tesztelnek, vagy nem tesztelnek, ha nálunk igen, és az érdekel, hogy meddig lehet +. Ugyanis kizárólag ez volt a kérdés. Egészségügyisként akár tudhatnád is rá a választ, megköszöntem volna. Nem tudod, nem baj, de tök fölösleges elvinni más irányba, mert attól én nem leszek okosabb.
2021. szept. 14. 14:09
 16/17 anonim ***** válasza:
4-6 hétig a pcr teszt pozitív. Ahogy már előttem is irta egy válaszoló hogy neki 1 hónap után is pozi volt. Az antigén vagy a kazettás antitest tesztek nem érnek semmit. Tessék a válaszod te kis pukkancs. 😂
2021. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Na, végre egy hasznos válasz. Köszönöm 😁
2021. szept. 14. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!