Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körülmetélési műtét után...

Körülmetélési műtét után mikor lehet kádban fürdeni, illetve meddig?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy meg kell várni a seb gyógyulását és a doki 11-12 nap elteltét javasolta, de nem mondta a hosszát. Csak egy 10 perces fürdés lehet vagy lehet akár fél órás is?

2021. szept. 24. 19:08
 1/4 anonim válasza:
nekem 8 napja volt tkm-em. nekem még a fékemnél néha vérzik és gennyezik. én biztosan várok vele míg a sebeim begyógyulnak.
2021. szept. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem másfél éve volt részleges körülmetélés szűkület miatt,nekem akkoriban az orvos azt mondta,hogy inkább zuhanyozzak, a hosszát nem mondta,csak hogy valamivel takarjam el,nejlonzacskó vagy amivel lehet a seb miatt,de kb én olyan 2-3 hét után fürödtem kádban,amíg be nem gyógyult.
2021. szept. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, közben úgy hallottam hogy ha az orvos engedi akkor egy 5-10 percet lehet bent tölteni. Minél jobban gyógyul annál többet.
2021. szept. 26. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 10. napra kiesett az összes varrat. Fürödni nem szabad, mert felázik a varrat és a seb is, csak zuhanyozni szabad, sima vízzel zuhanyzás közben megmoshatod, nem lesz baja tőle. Naponta kétszer mosd le langyos kamillás vízzel egy vattakorong segítségével, ne dörzsöld, csak finoman mosd le vele, majd kend be Neogranormon kenőccsel, körbe rendesen, ne sajnáld. A varratokat semmi esetre se babráld.
2021. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!