Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid fertőzés óta rendszeres...

Covid fertőzés óta rendszeres tarkó fájdalom?

Figyelt kérdés

Április elején estem át a covidon, egy hónapig tápénzen voltam, borzalmas volt. Azóta időnként "nyomásos" fájdalom jelentkezik a tarkómon, rossz közérzettel, ingerültséggel párosodva. Háziorvosom csak annyit mondott, hogy fogyjak le... Tény, a "karantén" alatt feljött egy 15 kiló, de ez akkor is nagyon rossz. Ma is jelentkezett ez a fájdalom, és most a bal tenyerem is zsibbadt, vagyis olyan volt, mintha az újjaimba gombostűket szúrtak volna pillanatra. Kimentem a cég elé menni egy kört, utána jobb lett. Bevettem 2 algopyrint, most már egész jó, de az ingerültség még megvan. Van valakinek valami ötlete mi ez, és mit tehetek ellene?


37/F



2021. okt. 1. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lehet magas vérnyomás
2021. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!