Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokan mondják, hogy a marihuán...

Unicornglam kérdése:

Sokan mondják, hogy a marihuána hosszantartó fogyasztása butít. Megosztanak a vélemények. Én személy szerint nem érzem magamon a változást de kiváncsi vagyok saját tapasztalatokra vagy, hogy van-e benne ráció?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a marihuána butításáról?
2017. jan. 2. 13:58
 1/4 anonim válasza:
En rendszeresen fogyasztom es nem vok butta.
2017. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerinted ki az aki magát butának gondolja? Igen, kívülről nagyon jól látszik, ha valaki kezd tőle elhülyülni, egy idő (évek) után az utcára sem megy ki, nem tud dolgozni, de az illető nem fogja beismerni, hogy bármi gond lenne vele, egyébként ilyenkor már általában mentális zavarokat is okoz, a marihuána is nagyon káros tud lenni, ha valaki hosszútávon, naponta fogyasztja.
2017. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is mielőtt írok leszögezném hogy bár egyszer kipróbáltam, nem élek ilyennel. Viszont rengeteg ismerősöm van akik rendszeresen szívnak.

Szerintem ez a kérdés teljesen felesleges. Nem vagyunk szakértők, nem tudjuk megvizsgálni a fogyasztókat.

Aki aktívan fogyasztja az természetes hogy azt mondja hogy ilyen nem létezik hogy butít az a szer amit ő szed. Nekem rengeteg barátom fogyasztja. Az a baj hogy 2 kivételével akik nagyon okos emberek az összes buta is volt előtte is és az is maradt.

Én inkább azt figyeltem meg hogy az összes raszta azt mondja hogy "Nem értem miért azonosítják a rasztákat a füvezéssel? Nem feltétlen füvezik aki raszta!" ennek ellenére a nem kevés raszta hajú ismerősöm közül az összes füvezik. Illetve a másik hogy rengeteg példát láttam hogy "Áh, csak kipróbálom." onnan pedig "Áh csak bulikban szívok." onnan tovább "Hát néha elszívok egy-kettőt, de ez még semmi" természetesen jön "Attól hogy szívok még nem vagyok függő, le tudok állni vele csak nem akarok mert nem káros." és innen "Attól hogy szívok nem leszek raszta, sem pedig fogok az őrsön pénz koldulni". Fél évre rá az őrsön egy csapathoz csatlakozva koldul.

Természetesen van olyan ismerősöm is aki a füvezés ellenére teljesen normális. Vezető helyettes egy kis cégnél (igen, raszta hajjal, de jól szituálva) jó fizetéssel és családos ember. Ezért írom hogy felesleges általánosítani.

2017. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. De ha buta ember szívja akkor ráfogják az okosok hogy attól lett még butább
2017. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!