Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejfájás, émelygés, fülzúgás...

Fejfájás, émelygés, fülzúgás - lehet a Pfizertől?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja oltottak, de az utóbbi időben észrevettem, hogy eléggé zúg a jobb fülem, valamint enyhe hányingerem, émelygésem van, és a fejem is gyakran fáj, holott én soha nem voltam fejfájós. Egy kommentben olvastam Facen, hogy Pfizerrel oltottaknál sokan panaszkodnak ezekre. Lehet ez ennyi idővel az oltás után is amiatt? Tapasztalt valaki hasonlót?

2021. okt. 3. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
A delta variánsra mondják, hogy gyakori tünete a fülfájás. Lehet elkaptad, de mivel be vagy oltva, enyhébb lefolyású.
2021. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszek ezekben a variánsokban😅Szerintem csak azért találják ki, hogy lehessen huszonötödik hullám is. De oké, végülis ez is lehet egy opció…
2021. okt. 3. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!