Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha anyum...

Szerintetek normális ha anyum betegen is elküldene forgalmizni?

Figyelt kérdés

ma reggelre lebetegedtem, láz ilyenek.. megemlítettem neki hogy ha holnap reggel is beteg leszek akkor nem szeretnek elmenni 9:30kor forgalmizni.

Na hat erre ő úgy kiakadt hogy ezt nem tehetem meg vele mert ő kifizette meg ilyenek. Nektek erről mi a véleményetek?



2021. okt. 5. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz figyelni rendesen és elhúznak, megint fizethet. Most még talán át lehet tetetni, ha jelzed az oktatónak és viszel igazolást is legközelebbre. Járványveszély van, épeszű ember nem akarna kockáztatni.

Anyud... hát olyan, mint az enyém🤦‍♀️

2021. okt. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
erre ő azt mondta nem baj ha nem tudok rendesen odafigyelni adjam meg az esélyét hátha sikerül... nem igen tudtam erre mit reagálni megmondom őszinten
2021. okt. 5. 19:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Most még át tudnád tetetni másik időpontra, hogy megmaradjon a pénz?

Különben mennyibe kerül manapság egy forgalmi vizsga?

2021. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
12ezer
2021. okt. 5. 20:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Na de megarad a pénz, ha átteteted az időpontot?
2021. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*megmarad
2021. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazoltan nem jelensz meg és reggel jelzed (a helyedben már este írtam volna az oktatónak), az nem ugyanaz, mint megbukni vagy simán nem megjelenni a vizsgán. Nem hiszem, hogy szenkcionálnák.
2021. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

*szankcionálnák, na. Értsd jól.


Jobbulást...!

2021. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi igazolással elfogadják, és akkor megmarad a pénz. Viszont ma este már érdemes lett volna beszélni az oktatóval, hogy ne holnap tudja meg.
2021. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy megmarad e a pénz,írtam már az oktatómnak de sajna még nem válaszolt. Orvosi igazolással az a gond hogy jóval előbb van a vizsgám időpontja mint hogy eltudnek menni igazolásért
2021. okt. 5. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!