Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap kaptam meg az egyedi...

Tegnap kaptam meg az egyedi lúdtalpbetétem,mondták h fokozatosan kezdjem hozzá szoktatni a lábam. Baj ha folyton hordom? olyan jól esik...akkor fáj ha nincs rajtam.

Figyelt kérdés
2021. okt. 7. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát állítólag csak napi néhány órát kell hordani, de én is egyfolytában hordtam. Szerintem nem lesz gond, ha úgy esik jól akkor hordd.
2021. okt. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fokozatosan szoktatod hozzá, akkor 1-2 nap után nagyon fog fájni.
2021. okt. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy hallgass a szakemberwkre.
2021. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az lenne az értelme hogy folyamatosan hordjad. Szóval nem nem gond :)
2021. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem mindenkinek kell hozzászoktatni a lábát, van hogy rögtön minden stimmel, akkor hordhatod.
2021. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most felhívtam a hölgyet,aki készítette,azt mondta ha nincs panaszom hordhatom, max ha elkezd pár nap múlva nagyon fájni,akkor szüneteltessem egy napra. De fura am,a bal lábamnál semmi fájdalmat nem érzek,mintha bent sem lenne,a jobbnál pici nyomást a talpban,de az is kellemesebb,mint ha nincs benn. Ha nincs benn,olyan mintha csúszna szét a lábam.
2021. okt. 7. 12:02
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen ez ilyen, általában a 2 lábnál az érzet nem egyforma, anno nekem is volt talpbetétem, egyik lábamnál meg sem éreztem, a másik meg fájt tőle sokáig.
2021. okt. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egébként a ludtalpad mennyire sulyos? alapból fáj a lábad beétt nélkül?
2021. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen,betét nélkül eléggé rossz volt az utóbbi időben. Azóta használom a betétet mióta kiírtam a kérdést,és sokkal jobb,teljesen megszoktam már.
2021. okt. 11. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!