Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy 3. Oltásom...

Az miért van, hogy 3. Oltásom után másnapra, minden órában olyan álmos vagyok, mint elalvás előtti másodpercekben?!

Figyelt kérdés

Folyton elalszom, lehunyódik a szemem


(Modernát kaptam)



2021. okt. 11. 09:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Talán olvassatok utána, ti szakemberek, az oltás utáni természetes reakcióknak. Már ha tudtok olvasni egyáltalán. Gondolom ha a karotok fájdul meg oltás után azonnal hívjátok a mentőket, ennyi ésszel :)
2021. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%
Persze másokat riogatni remekül tudtok, gondolom ezzel remekül ellensúlyozzátok a gyárban három műszakban elszenvedett sérelmeiteket. :D
2021. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
Mi riogatás van abban, ha leírod azt, amit minden szakember (jaja még a magyar oltáspropagálók is az m1 en is ) elmondtak? Azaz hogy nulla a tapasztalat a hosszabb hatásokról? Vagy te tudod te gyárimelós? Te állítod össze a löttyöt és tudod mi van benne? Csak mert szerinted gáz ha azt írják kitudja mit oltottak belé? Te nyilván tudod miért nem vállal felelőséget senki! Szerinted legoikus a nagy veszedelem kellős közepén orvosokat ápolókat kirúgni csak mert nem oltottak? Szerinted ők miért nem betegedtek le a kórházakban? Oltatlanul? Mesélj már te iq huszár, ha annyira okos vagy.
2021. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Néhány napig belefér. Én sem mertem még a 3. oltásomat kérni, mert most nem fér bele, hogy napokig K.O. legyek, igaz, én láztól, fejfájástól és végtagfájdalomtól tartok. (Astra első dózisa után tapasztaltam ezt, úgy 1.5 napig).
2021. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%
#14 Örülj hogy élsz...
2021. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
40%
Reagál rá az immunrendszered, jól működik (nem úgy, mint az enyém).
2021. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
AstraZeneca-val oltatni felér egy öngyilkossági kísérletnek...
2021. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
10%
Nem AZ-t kértem, de azt kaptam krónikus betegségek miatt. (autoimmun és asztma) Vagy elfogadom, vagy várhattam volna, ki tudja meddig (márxius elején még mem volt vakcina habzsi-dőzsi). Ez van. A briteknél Astrával és Pfizerrel oltottak nagyrészt, nem sokaknak jött össze az öngyilkosság astrával. Ha már 2x túléltem, szerintem a 3. mRNS-től csak nem nyúvadok ki.:)
2021. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%

#18 Nálunk egy településsel arrébb, egy 35 éves nő kettő nappal az Astra oltás után agyvérzést kapott és meghalt.


Sehol nem lett közzétéve...

2021. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!