Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáradékonyság, álmosság ellen...

Fáradékonyság, álmosság ellen valami?

Figyelt kérdés
2 hónapja volt egy súlyos balesetem és azóta mindig fáradt vagyok és kimerült, illetve mindig aludnék. Pedig szinte semmit sem csinálok.
2021. okt. 19. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Még nem heverted ki, hát aludj... Sokat. Ne 6 órákat hanem 8 minimum... Van amit ki kell pihenni.

Ezek szerint agyrázkódás is volt? Fejedet is érintette?


Kamaszok is folyton fáradtak és álmosak, pedig nem csinálnak semmit :)

2021. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koponya alapi törésem is volt és koponya zúzódásom. De szerencsére maradandó dolog nem történt. Éjszaka 8 órát szoktam aludni és napközben is 1-2 órát de mégis fáradt vagyok.
2021. okt. 19. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Na ez az, ez nem játék. Nem volt ez még olyan régen (szerintem). Agy egy kvázi ismeretlen terület. Sokat tudnak, de minél többet ismernek meg annál jobban látják hogy mennyi mindent nem tudnak még.


Jelenleg én nem aggódnék 2 hónap után. Bár ha még jársz orvoshoz, megemlítheted neki.

2021. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!