Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hálapénz, borravaló. A kettő...

Hálapénz, borravaló. A kettő ugyanarra vonatkozik? Egyiket sem szabad adni?

Figyelt kérdés
Mióta van az, hogy nem szabad hálapénzt adni és elfogadni?

2021. okt. 20. 16:38
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

20. Vedd már észre magad. Már megint ez a stílus.

Inkább a te stílusoddal vannak problémák.

2021. okt. 23. 01:40
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem vagyok hópihe? Talán nem az egyetemről kellene zéró szakmai tapasztalattal ugatni! Hanem ki kellene menni dolgozni és találkozni életbácsival!
2021. okt. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
És inkább legyen karcos de őszinte a véleményem, mint legyek egy tipikus nyalizós, hazug idióta.
2021. okt. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Itt nem arról van szó, hogy te nem vagy hópihe, hiába akarod elbagatellizálni.

Sokkal inkább végtelenül arrogáns az a stílus.


Mi a baj, nem tetszik, hogy valaki nem ért veled egyet? És akkor egyből kitör belőled a pszichopata? Neked pszichiáterre van szükséged inkább, azok alapján, amiket írtál.


Persze, hiába mondanánk, hogy vegyél vissza az arcodból.

Azért én mondom: szerintem célszerű lenne visszavenni az arcodból.


Ne áltasd magad, a stílusod nem karcos, már gyűlölködésbe is átcsapott.


Attól, hogy egy egyén képes kulturáltan kifejezni magát, még nem lesz hazug, sem nyalizós. Kevered a dolgokat, hogy magadat jobb fényben fel tudd tüntetni, de az nem fog menni. Ugyanis már a hisztirohamaidat is olvashattuk.


Arra kérlek, hogy vagy kulturáltan írj ide, ehhez a kérdéshez, vagy inkább ne írj többet ide, mert úgysem a kérdésről írsz hanem önmagadról.

2021. okt. 23. 02:28
 25/31 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező szemêlyeskedésen kívül mást is tudsz? Ennyit a te kultúrádról.


Itt előadod a szentet de mást meg lepszichopatázol? Tudod mit jelent egyáltalán a fogalom? Én lehet, hogy arrogáns vagyok, te viszont primitív vagy.

2021. okt. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ez is tipikusan olyan kérdés ami nem szól semmiről, csak arról, hogy az unatkozó kérdező vitát generáljon. Nincs érdemi beszêlgetés a màsik hülye. Bocs én azt tapasztaltam amit. Te meg nem dolgozol benne innentől pedig bekaphatod.
2021. okt. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Hát igen, úgy lett ahogy fentebb írtam: felesleges volt szólni.


Amúgy én nem adtam elő semmiféle szentet. Te vagy megakadva ezen a kifejezésen.


Írtad, hogy egy egyetemista ugat -

pedig bizony egyedül te voltál, aki itt ezt csinálta!


Vegyél vissza az arcodból.


Azt, hogy mennyi lehet az EQ-d, még megtippelni is felesleges. Csak reménykedem, hogy csak itt arcoskodsz és valójában nem is vagy orvos, mert ha tényleg orvos vagy, akkor az gyakorlatilag tragédia.

2021. okt. 23. 02:47
 28/31 A kérdező kommentje:
#26. Pusztán érdeklődtem. Te kezdtél el hisztizni. És amikor már nagyon gyaláztad az időseket, akkor a védelmükre keltem. Ne fogd másra, ha te akarsz valakivel vitatkozni. Mivel te akartál vitatkozni.
2021. okt. 23. 02:49
 29/31 A kérdező kommentje:
A kérdésemben egyáltalán nem volt semmi vitaindító, többször is elolvastam a kérdést, szerintem te voltál az, aki félreértette, de ha még ennyit se tudsz megérteni, akkor talán be kellene látnod, hogy először tanulj meg írni, olvasni, fogalmazni, kommunikálni. Azt is ideje lenne észrevenned, hogy jó darabig bele sem szóltam az eszmecserébe, csak amikor elkezdted pocskondiázni az embereket.
2021. okt. 23. 02:56
 30/31 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon jó orvos lehetsz, ha azt hiszed csak egy dologra jó az ágynyugalom. Isten segítse azokat az embereket, akiket te látsz el. Biztos hagynád őket törött és gipszbe rakott lábbal/kézzel szaladgálni, amennyire az eszed visz. De legalább értehtő, hogy miért utasítanak el a pácensek. Egy felfuvalkodott, nagyképű ember vagy, akit soha nem fognak tiszteni és őszintén nem is érdemelnéd meg, hogy másképp legyen.
2021. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!