Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnap az egész iskola előtt...

Holnap az egész iskola előtt játszani fogunk! Elmondhatatlanul félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindenki kapni fog egy szituációt és 5perc felkészülési időt és szórakoztatón/viccesen vagy akár komolyan el kell játszani.

Nagyon félek, hogy nem leszek vicces, és leégetem magam az egész suli előtt..

Vivi/16


2012. ápr. 10. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd Vivi tudom hogy nem könnyű egy egész iskola előtt fellépni, én is hasonló cipőben jártam. Én régen elég sok iskolai műsoron vettem részt anno és borzalmasan féltem a közönség miatt iszonyatos nagy lámpalázam volt, de leküzdöttem. Úgy küzdöttem le a dolgot hogy be beszéltem magamnak azt hogy nincs ott senki és csak úgy kiállok és mondom a semminek a dolgot, így sikerült előadnom izgulás mentesen a dolgot.
2012. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, ez nem akkora dolog. Nem gondolom, hogy nem tudnád megcsinálni, de nézzük a másik oldalt is. Mi történne, ha nem sikerülne? Semmi. Rövidesen elfelejtik, mindenkinek megvan a saját gondja, senkit nem fog érdekelni. Lehetséges, hogy kinevetnek, de nevess te is és kész. Másrészről nem te vállaltad el, hanem ez a feladatod. Nem érthet mindenki mindenhez, ha nem megy, hát nem megy. Biztos sok mindenben jó vagy, de nem vagy színésznő, hát istenem, fogadják el az emberek, ha elrontod. ;)


Fogd fel az egészet egy jó "buliként". Próbáld meg kihozni magadból a legtöbbet, ha viszont nem megy, hát ez van, ne törődj vele.

2012. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!