Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A helyemben így karácsony...

A helyemben így karácsony előtt nemsokkal belevágnál az életmódváltásba?

Figyelt kérdés
Amúgy egészségügyi problémák miatt extrém sürgős lenne,de előre rettegek hogy karácsonykor össze fogok mindent zabálni,így a kisördög a vállamon mindenképpen Januárra akarja tolni...😫

2021. nov. 22. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne hallgass a kisördögre!
2021. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Belevagnek. Karacsonkor is tudsz light-osabb kajalat enni. :)
2021. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*kajákat
2021. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma vágnék bele. Karácsonykor sem kötelező rosszullétig zabálni magad, és szabad sétálni, bicajozni is. Én nem hiszek a január 1.-étől, meg a MAJD holnaptól kezdődő életmódváltásokban. A januári max 2 hétig szokott tartani, a holnapi, meg mindig pontosan holnap lesz, sose ma. Az élet meg közben eltelik. Egy ismerősöm egy éve fog MAJD diétázni, én akkor kezdtem, és azóta lefogytam 15 kilót. Közhelyes, de igaz: fejben dől el.
2021. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha karácsony után vágsz bele, akkor ott lesz a jövő karácsony. Az nem baj?

Szerintem köss kompromisszumot. Nem 3 nap alatt fogsz meghízni, egyél karácsonykor mértékkel, nem lesz semmi baj.

2021. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Karácsony 1 hónap múkva van
2021. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Ne halogasd. Holnap kezdheted is, karácsonykor egyél nyugodtan amit megkivánsz.. hidd el jobban jársz mintha év elején egyből tökéletesen kajálnál, az nem fog sokáig tartani max pár nap és elkezdesz falni mindent.
2021. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Miért kéne megvárni a karácsonyt? Meg úgy egyáltalán, miért kéne karácsonykor az embernek össze-vissza zabálnia magát? Szerintem a karácsonyi étkezés mennyisége legyen annyi, mint az összes többi napon, az egy dolog, hogy ünnepibbre varázsolja az ember az asztalt. De ünnepire lehet varázsolni úgy is, hogy az az étel nem direkt kalória bomba. Mértéket meg lehet tartnai. Ha valakinek utóbbi nem megy, akkor ott hosszú távon baj lesz a diétával. A diétát nem úgy kell felfogni, hogy x hónapig totál megszorítás, lemegy a felesleg, aztán lehet visszatérni a normál kerékvágásba. Ha nem életmódválátként tekintünk rá, akkor úgy telik el az életünk, hogy diétázunk fogyunk, aztán hízunk, majd megint diétázunk és fogyunk. Az meg nem jó.
2021. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Karácsony előtt pár nappal vágtam bele. Igaz, engem nem fenyegetett életveszély, de életem egyik legjobb döntése volt.
2021. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Pont egy évvel ezelőtt, December elején kezdtem az életmódváltást én is. Nem mondom hogy könnyű volt, de azóta egy év alatt lement 10 kiló úgy, hogy karácsonykor még egy kis "csalás" is belefért. :)


Szóval szerintem érdemes! Én szurkolok neked, hogy minden simán menjen! Hajrá!❤💪

2021. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!