Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet?(pszichés vagy...

Ez mi lehet?(pszichés vagy testi dolog lehet?)

Figyelt kérdés

Már évek óta nem fog rendesen az agyam, rövid/hosszútávú memóriám egyszerűen katasztrófa. Mindennap tompult vagyok, sokszor figyelmetlen is, és van mikor nem tudom felfogni/megjegyezni amit olvasok/mondanak. Valamikor kisebb fáziskéséssel sikerül értelmezni, amit mondtak. Egy ideje tompa nyomást érzek a homlokomnál, de ez mindennapos, és nem múlik. Amiket tudok/megtanultam nehezen jönnek elő, vagy egyáltalán nem emlékszem rájuk. Pedig régebben kisujjamból kiráztam ezeket a dolgokat...



Már dolgozom, közeli kollégám kivételével, akivel együtt dolgozunk szerencsére másnak nem tűnt még fel, hogy probléma van velem.


Bocsánat, ha kicsit zavaros lett, de eléggé megvagyok ijedve!


2021. nov. 22. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fel kellene keresned a háziorvosodat, hogy adjon beutalót neurológiára. Ha ott mindent rendben találnak, akkor egy klinikai szakpszichológushoz vagy pszichoterapeutához kellene időpontot kérned.

Az általad leírtak utalhatnak neurológiai és pszichés problémára is, ezért első körben muszáj kizárni a szervi okokat.

2021. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De én akkor is a pszichésre tippelek, és szerintem semmilyen memóriavesztésed nincs, csak szorongásod. Biztos, hogy van az életedben stressz, azzal kell szembenézni.
2021. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Lehet poszt-COVID is:


[link]

2021. nov. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4eve fennálló probléma...
2021. nov. 23. 04:17
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Akkor mégis milyen betegségre gondolsz, te kérdező? 4 év alatt már totálisan elhülyültél volna! Olyan nagyon nem lehetsz megijedve, ha 4 év alatt nem mentél orvoshoz! Most viszont pszichológushoz menj, nem bánt!
2021. nov. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!