Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet depresszió, estleg...

Ez lehet depresszió, estleg stressztől? Vagy más pszichés dolog állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Már egy ideje , legfőképpen este/estefelé , elkezdek gondolkodni minden félén aztán a gondolataim átfordulnak csupa negatív gondolattá , hányingerem lesz , ráz a hideg és izzadok.Mostanában már szédülni is elkezdtem.Nem szeretek társaságban lenni , nem arról van szó ,hogy félnék tásaságban vagy ilyesmi egyszerűen csak nem szeretem. Eléggé nehezen nyílok meg az embereknek, zárkózott vagyok és eléggé ilyedős.Ugyanakkor van pár ember akiket szeretek és valamennyire meg is nyílok előttük,de utánna folyamatosan azt érzem ,hogy nekik is mindig csak a 2 választás leszek. Nagyon gyakran szoktam sírni , van amikor nem is tudom , hogy miért , gyomorgörcseim is szoktak lenni.És nagyon félek ,hogy valami baj fog történni velem . Van amikor egésznap ilyen érzésem/hangulatom van.Van amikor pár órán/percen belül átmegy,de van mikor egész nap ilyen érzésem/hangularom van. Aztán van ,hogy pár napig,hónapig minden oké,és egy idő után újra elkezdődik.Tudna valaki segíteni ? Olyan ,mintha a gondolataim felemésztenének vagy nem is tudom hogy írjam le... Volt már valakinek ilyesmivel tapasztalata ? Légyszi normálisan válaszoljatok. Tanácsokat nagyon szívesen elfogadok. 16/L

2019. jan. 6. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el magan pszichologushoz.
2019. jan. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!