Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen nagyon rosszul...

Hirtelen nagyon rosszul lettem, pedig fekszem, halálfélelmem van, melegem lett, ver a szivem, félek, hogy megőrülök mi ez?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz érzés, segítsetek!!! 18 éves lány
2021. nov. 23. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pánikroham.
2021. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elso irta, panikroham. Ne aggodj, nemsoka elmulik, sot lehet azota mar el is mult. Probalj meg aludni, az segit. :)
2021. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pánikroham...

Valamitől fèlsz? Halàl, betegségek, covid, stb???

Ha valami ilyesmi félelmed van, ami sokat foglalkoztat, amiatt szokott pánikroham fellépni akàr a legvàratlanabb pillanatban is, amikor tök nyugodt vagy.

2021. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Feszült vagyok, holnap dolgozatom lesz egy elég nehéz tantárgyból..


+ gyorsan ettem, és megállt a gyomrom, ilyenkor ilyen szédüléses állapot fog el. Picivel jobb már.. ilyen még nem volt

2021. nov. 23. 22:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Feljött a gyomorsavam is
2021. nov. 23. 22:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Már nincs halálfélelmem, de valami fura, mintha nem lenne valós a világ, minden olyan ismeretlen
2021. nov. 23. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Akkor ez a koronavírus, mert amikor elkapott, akkor olyan voltam, mint akit agyérgörcs ért. Szédültem, a fejem nagyon fájt, összevissza vert a szivem, járni nem tudtam. Bankban voltam, máig se tudom, hogyan jutottam haza. Holnap azonnal kérj tesztelést, ha pozitiv, irány a kórház.
2021. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez pánikroham volt. Nagyon szar tud lenni.
2021. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!