Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most konkrétan mi van a...

Most konkrétan mi van a vakcinák körül?

Figyelt kérdés

1.Valaki azt mondja hogy oltsuk be magunk, biztonságos a vakcina, hatásos, nem lesznek hosszútávú mellékhatása, stb.

2.Van a másik oldal aki azt mondja, hogy ne adassuk be magunknak, meg hosszabb távon káros mellékhatása van, halottam hogy méregvakcinaként hivatkoznak rá valahol, meg hogy hatástalan, génkoktél, belevési magát a dns-be, chip van benne, stb. Most konkrétan hol az igazság? Teljesen el vagyok bizonytalanodva a vakcinák felé.


2021. nov. 29. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Nincs igazság, mivel tényleg mindenhol mást írnak. Egyéni döntés és választás kérdése az oltakozás .
2021. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ne facebook-rol, roman hircsardarol, konteos clickbait oldalakrol tajekozodj, es akkor nem leszel elbizonytalanodva.


Se nem mereg, se a DNS-be nem epul be, hosszutavu mellekhatasai egyelore nem ismertek (es aki mast allit, az hazudik vagy alaptalanul spekulal), rovidtavu mellekhatasaik joreszt ismertek. Az sem igaz hogy nincs engedelyezve (de, mindegyik engedelyezve van), es az sem hogy ket het alatt dobtak ossze (10+ ev kutatas van a technologia mogott). A chip-es meg 5G-s baromsagra inkabb nem is irok semmit.

2021. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudnál mondani olyan oldalakat előző, amik megbízhatók, hitelesek? Lehet más nyelvű is.
2021. nov. 29. 16:36
 4/4 gyik123 ***** válasza:

A múltban is voltak nem várt szövődményei az oltásoknak, most sem zárható ki semmi. Akkor a H1N1 kapcsán Narkolepszia….

[link]


Amit az ismertebb hírportálokon olvasol mellékhatásokat azok igazak! Pl.: Portfolio, Index, BBC, CNN. Keress rá a google keresőben, bőven találhatsz, én is találtam.

Ha beoltatod magad, akkor szerintem NE géntechnológiás mRNS alapút kérj, ami Pfizer és Moderna, mert rengeteg infót lehet olvasni, hogy felborult a menstruációs ciklusuk, nyirokcsomó megnagyobbodás, szívizomgyulladás stb… Teljesen új technológia, bármi lehet a későbbiekben is.

Merkely Béla sem kért mRNS alapút, ő két Szputnyik, harmadiknak pedig Janssen. Érdemes a mellékhatás fórumokat is olvasni, még itt a gyiken is vannak.


[link]


[link]


[link]


[link]


A génektől is függ.

[link]


Szennyezett is volt.

[link]



Néhány mellékhatás fórum, de még bőven lehet találni.


[link]


[link]


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__113..


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..


Szívpanaszos izraeliek!

[link]


És végül egy utolsó, itt orvosok beszélnek.

[link]

2021. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!