Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csak az...

Miért van az hogy csak az 'oltatlanok' ismerősei halnak meg az oltás után? Az állítások alapján

Figyelt kérdés

Én nem vagyok beoltva és őszintén egyszer meggyőznek hogy jobban járok vele, aztán hallok valamit róla ami miatt elbizonytalanodom és mégsem akarom. Voltam már covidos egyébként tavasszal 4 hétig folyamat elég sz*rul voltam.

A kérdésemet azért így tettem fel, mert a családomban, ismerősi körömben több az aki megkapta az oltást(van aki 3-at is) és senkinek sem volt semmi baja egy kis kézfájdalmon kívül az oltás helyén és fáradtságon kívül.

Ismerősi körömben van olyan aki nem volt beoltva és elkapta a vírust, több hétre kórházba került. Ezután beoltatta magát inkább.

Van 3 olyan aki lelégeztetőgépen halt meg covidban (szintén oltás nélkül)

Szóval összegezve az én környezetemből kiindulva az oltással járnék jobban, de közben meg látom fb posztoknál hogy ennek a rokonának az ismerőse meg annak a kutyájának a szomszédja meg beoltatta magát és meghalt nem sokkal rá. Meg a hírek hogy vérrögöt okoz stb... ezek mégis elbizonytalanítanak.. pedig ésszerűen a körülöttem más a helyzet és én kronkrét embereket ismerek akik oltás nélkül covidban haltak meg és nem ismerősöm ismerősének az ismerősei... és senki olyant aki oltás után.

Egyik 'tábort' sem szeretném erősíteni, sem vitát indítani, csak tapasztalatok, vélemények érdekelnének. És nem olyanok hogy azt hallottam hogy a szomszéd Mari unokájának a lánya is .... hanem amit tényleg ti / közvetlen környezetetekben tapasztaltatok.



2021. nov. 30. 14:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Oltatlan vagyok. Se oltott, se oltatlan ismerősöm nem halt meg covidban, gépen se volt, pedig rengetegen átestünk. Ebben a hullámban eddig csak oltott ismerőseim kapták el, egyáltalán nem viselték jól, inkább közepesen súlyosan.

Ami az oltás utáni halálozást illeti, olyan egy volt, de idős, lehet, hogy anélkül is meghalt volna. Mellékhatás is volt a többségnek, ami természetesen biztos nem az oltástól. Pl.alapbetegségek felerősödése, gyulladások, allergiák, addig nem jelentkező magasvérnyomás stb. Természetesen nem az oltástól. Ok.,biztos véletlen egybeesés. Na, de mindenkinek?

#18! Ebben az az érdekes, hogyha nem nőtt a számuk, akkor a post covidban miért nem kételkedik senki? Ha covid után bármi bajod van, rögtön post covid ambulancia. Ott hogyhogy nem merül fel, hogy covid nélkül is trombózisa lenne, hisz eddig is voltak? Ezt magyarázd már meg légyszi!

2021. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!