Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanok! Ti nem féltek a...

Oltatlanok! Ti nem féltek a covidtól?

Figyelt kérdés

Egy kollégám rokona lassan egy hete intenzíven van, mert nem kapott levegőt. Magától ment be a kórházba, de már nem engedték ki. Negyvenes nő.

Egy másik ismerősöm szomszédja is nagyon rossz állapotba került néhány napja. Szintén negyvenes férfi. A szüleinek azt mondta az orvos, hogy nem biztos, hogy felkel reggel.

Eddig nem is nagyon volt covidos a környezetemben. Akik elkapták, azok enyhe tünetekkel átvészelték.

Én sem kértem eddig az oltást. Nem voltam sem vírus-sem oltástagadó, szóval nem vagyok ellene, de eddig én sem féltem.

Viszont a két leírt eset miatt úgy döntöttem beoltatom magam. Ijesztő ez az egész. :(


OLTATLANOK válaszát várom!



2021. nov. 30. 19:55
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2021. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Nyugodtan ki lehet fejteni a válaszokat.

Eddig én sem féltem, de kezdek bepánikolni, hogy én is meghalhatok.

2021. nov. 30. 19:58
 3/45 anonim ***** válasza:
89%
Nem, miért kéne féljek? Voltam már az, a legnagyobb bajom az volt hogy nem éreztem ízeket és szagokat. De szerencsére visszajött.:)
2021. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
85%

Egyéni döntés.

Nem fogom ki fejteni ,nem akarok vitát generálni de annyit mondok nem vagy egyedül: kollégám azért oltatta be magát mert meghalt két falubeli ember...


Még egyszer mondom egyéni döntés.

2021. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsés vagy. Szerintem én még nem kaptam el. Legalábbis nagyon rég nem voltam beteg.
2021. nov. 30. 20:03
 6/45 anonim ***** válasza:
77%

Én a jövőtől jobban félek, mint a covidtól. Az ugye már köztudott, hogy a vírus mesterséges, a Wuhani laborból származik, szándékosan lett csinálva. Konkrétan az oltásra csinálták a vírust, nem fordítva. Zajlik a 4. ipari forradalom, az új világrend, amiről generációk óta beszélnek.

Millió cikk és videó van róla. Íme az egész történet:


[link]


[link]


[link]

2021. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert már voltam kovidos és gyengébb tünetei voltak mint egy megfázásnak, akkor mitől féljek? Valaki mondja el már nekem!
2021. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
96%
Az oltastol jobban felek.
2021. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
82%

Nem.


A kolléganőm 40es megkapta a 3. oltását és most az intenzíven fekszik, 4 nappal a 3. oltása után.


Ezek után nem oltatom be magam, akkor se ha kitoloncolnak a marsra.

2021. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Csak egyet kérdeznék a rettegőktől: Ha beoltatod magad akkor nem halhatsz meg? Úgy értem BÁRMIBEN. Lehet, hogy ma este félrenyeled a falatot, és megfulladsz. Vagy elcsúszol a kádban, bebszod a fejed a kádba, és annyi. Vagy sietsz az oltásodért, és elüt egy busz. Értitek ezt? Sok szerettem halt meg az elmúlt években, egyik sem covidban. Közlekedési baleset, motoros baleset, rák, agyvérzés, még egy bűncselekmény áldozat is volt. Erre varrjál gombot.
2021. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!