Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 napja fáj a fogam, mai nap...

3 napja fáj a fogam, mai nap nagyon, mit csináljak?

Figyelt kérdés
lüktet és fáj, holnap megyek orvoshoz, de hogy csillapítsam?
2021. dec. 5. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert vettél be eddig?
2021. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenfélét, ma már semmi nem segít. De most nem is tudnék másmilyent mert nincs otthon.
2021. dec. 5. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, értem. Hát, pedig ha ennyire fáj, akkor a természetes gyógymódok sajnos nem nagyon fognak hatni. Állítólag jó rá az egész szegfűszeg rágcsálása, meg a mutató- és hüvelykujj közötti rész megnyomása, de nekem ezek sosem váltak be. Még a legtöbbet talán az segít, ha azt a részt öblögeted valami erősebb alkohollal, mint pl. házi pálinka. Attól esetleg elzsibbad kicsit. Lenyelni nem kell, ha nem akarod.

Kitartást, jobbulást!

2021. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, az ilyesmiket már "megszokta". Folyamatosan öblögetem, persze nem pálinkával folyamatosan. Annyi kamillatea volt már a számba hogy hányingerem van tőle.
2021. dec. 5. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Berúgnék mint az ökör!
2021. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vöröshagyma múlasztotta el nekem,semmi más nem.
2021. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs gyógyszer, nem sokat tudsz tenni, ki kell bírni holnapig. :( Nekem amúgy a Flector por a tuti, ha az első nem is, a második eddig minden durva fogfájást enyhített legalább annyira, hogy aludni tudjak. Igaz vényköteles, de azonos, de gyengébb hatóanyaggal kapható ugyanolyan recept nélkül is. A Cataflam is jó ilyen szempontból, az 50 mg-os.
2021. dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!