Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covidos fejfájás mikor múlik...

Covidos fejfájás mikor múlik el? Ti mit szedtettek rá. Lejárt a 10 napom de a fejfájás még mindig megvan.

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Én Algofley Forte Duo-t vettem be, amikor már nagyon elviselhetetlen volt, illetve hogy tudjak aludni. Éjszakára jó is volt, de nap közben csak addig volt jó, amíg hatott a gyógyszer. Amint elment a hatása, azonnal visszajött a fejfájás is. Lehet, hogy érdemes lenne szólnod a háziorvosnak, hátha tud rá valami megoldást. Az állandó gyógyszerezés nem éppen a legjobb... illetve az csak tűzoltásnak jó, az alap probléma attól megmarad.

(Nekem amúgy 4-5 napos volt, de amint a Covid nagyjából eltűnt/a szervezetem legyőzte megszűnt a fejfájás is)

2021. dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ugyan a fejfájás nem volt a fő tüneteim között, de azóta sokkal gyakrabban fáj a fejem... szóval készülj fel lelkileg, hogy lehet, hogy mostantól fejfájósabb leszel a hátralévő életedben.::S
2021. dec. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 3 hónapja megvan, sajnos az állandó fáradtsággal együtt...nem tudom, mikor múlik el. Ha Algopyrint beszedek, elmúlik pár órára, de utána visszajön...
2021. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Erős a gyanúm, hogy gyulladás okozza a fejfájásotokat, ezért is lehet ez, hogy pár órára múlik el algopyrintől! Nyak és/vagy vállfájásból ered a fejfájásotok! Nyakra és vállra használj Diclofenac kenőcsöt és szedj Milgamma N-t! Nyaki és válltornát keress youtube-on! Nekem odáig fajult, hogy erős, migrénes fejfájás lett belőle, mivel gyulladáscsökkentőt nem szedtem, csak fájdalomcsillapítót, így 3 hétig gyak. nem tudtam megmozdulni sem, tipikus tünetek, fény és hangérzékenység, szemfájdalom, villanó fényeket láttam stb.
2021. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!